Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem? Nagyon félek úristen.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem? Nagyon félek úristen.

Figyelt kérdés
A barátommal 2 napja pettingeltünk,vagyis hát beakarta tenni de mivel szűz vagyok ezért nem tudta és nagyon fájt ezért ő elkezdte magának verni aztán megujjazott.Állítja,hogy nem volt felizgulva és nem kívánta a szexet ezért nem jött semmi se. Beparáztam,hogy valahogy az ujjáról jutott be sperma , ondó.De én nagyon félek már 2 napja görcsöl a hasam,hányingerem van, eszek egyfolytában. Most kéne megjönnie. Nyugtassatok meg kérlek:'( Istenem nagyon félek,nem akarok terhes lenni,nem szeretném elronatni az életem és anyáék is kb. megölnének.Ajj ugye ez csak az idegességtől van?:''(
2014. jan. 7. 23:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ékes példája vagy, hogy van akinek nem valók még az ilyen dolgok
2014. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

az a baj azzal, hogy túl fiatalon kezdenek szexelni az emberek, hogy nagyon .... butácskák.


lehetsz terhes, de nem valószínű. a barátodat jól seggbe kellene rúgni. én ilyenkor mindig alaposan kezet mosok, hogy utána ne kelljen a csajomnak hetekig ezen paráznia, amíg nem jön meg. és ugye arról nem is beszélve, hogy a sok stressz miatt is simán késhet, te pedig parázol, hogy gond van. a görcsök és a fejfájás viszont elég korai, sztem a stressz miatt van.


szóval, mielőtt szexeltek, nézzetek már utána a dolgoknak, és tartsátok már be a biztonságos szex szabályait.

2014. jan. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Snooch ***** válasza:

Nem vagy terhes, 2 nappal a menstruáció időpontja előtt, ennyitől...


Ráadásul 2 nap alatt semmilyen tüneted sem kellene, hogy legyen, még a beágyazódás sem történt volna meg, ha esetleg baj is lett volna... minden, amit érzel, csak a fejedben zajlik le, mert parázol és beképzeled.

2014. jan. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszolóknak megjött hálisten:)))) Ebből tanultam most.
2014. jan. 8. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!