Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek a gumi kiszakadásától,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a gumi kiszakadásától, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Életem során eddig még "csak" (bár ez is sok) 3x szakadt ki, az utolsó után elkezdtem használni fogamzásgátlót. Amellett mindig ellazulhattam, nem aggódtam...

Most nincs párom, egyedül meg nem tudom fizetni, így abbahagytam. Lefeküdtem egy férfival egyik nap gumival, és végig tiszta görcsös voltam..


Természetesen tudom használni, nem vagyok béna, de bármikor kiszáradhat a hüvelyem, vagy lehet épp egy kicsit kicsi a pasira a gumi, és kiszakad (emiatt szakadt ki 2x..)


2013. dec. 25. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A pasi ne benned élvezzen el még gumival sem.
2013. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vicuska87 ***** válasza:
Még véletlenül se élvezzen el benned!
2013. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Jó minőségű, megfelelő méretű óvszer + síkosítás, és megfelelő használat. Nekem 15 év alatt egy sem szakadt el...
2013. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Drága utolsó, oké.
2013. dec. 25. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Drága kérdező, nagyon szívesen. :)


Komolyan úgy gondolom egyébként, vagy rossz minőségű az óvszer, vagy rosszul használják, ha rendszeresen kiszakad.

2013. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem rendszeres szakadástól.
2013. dec. 25. 15:43
 7/8 A kérdező kommentje:
-ról
2013. dec. 25. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:
vegyél Durexet :3
2013. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!