Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csinálta már valaki két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinálta már valaki két gumiban? A lány cidrizik hogy teherbe esik, és szeretnék nyugodtan szerelmeskedni.

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

elárulok egy titkot !

ha kettőbe csináljátok nagyobb rá az esély mintha egybe csinálnád.

2013. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hamarabb szakad!
2013. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy semmit se fogsz érezni.
2013. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűsítem csak rontanál a helyzeten mivel nagyobb lenne a szakadás esélye.
2013. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
kettőben a világért se inkább vegyél minőségit és használd előírásszerűen és minden ok lesz
2013. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
a cidrizik azt jelenti hogy fázik. do you know?
2013. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hoppsz... köszi, erre nem gondoltam, hogy könnyebben szakad.
2013. dec. 14. 18:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

gondolom az ő hülye ötlete volt a két gumi is... szedj te is, és ő is fogamzásgátlót, húzz fel 5 gumit, ő rakjon fel még egy hüvelygyűrűt, majd szakítsatok, így nem lesz szex. ez a tuti módszer.


elhiszem, hogy az ember parázik a terhességtől, de annyira bírom, mikor ilyen kislányok a félelem miatt hülyébbnél hülyébb dolgokat találnak ki...

2013. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem fázik, kicsit majrézik. De úgy nehéz felszabadulni.
2013. dec. 14. 18:32
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Butuli kislány :) Egy minőségi kondom bőven elég lesz, rendeltetésszerű használat mellett.

Vagy eszembe jutott még a Pharmatex kúp (de van más márka is) amit szex előtt kb 10 perccel felhelyez a barátnőd (közben előjátékoztok) és óvszerrel együtt is lehet használni, mert nem károsítja, sőt síkosít is ez a kúp, ha már szépen elkezdett olvadni a melegtől a hüvelyben.

Elég sok "félős" lány alkalmazza, az más kérdés, hogy szerintem elég gusztustalan lesz szerintem a szex végére, nekem elvette a vágyamat, plusz kicsit hányingerem is lett utána (mondjuk nekem a nagyobb tamponoktól is, ill ha belém élveztek, attól is erős hányingerem lett, de nem hánytam), de hát mindenki máshogy viszonyul hozzá, szerintem próbáljátok ki, nincs benne hormon, csak sperma ölő anyag, olyasmi, mint amivel az óvszert is kezelik, csak sűrűbb.

Egyszer próbáljátok ki és döntsetek, hogy nektek bevált-e. :)

2013. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!