Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire lehet egy lány perverz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet egy lány perverz?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
sosem lehet elég perverz :P
2013. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyoon. Minél perverzebb annál jobb. :D
2013. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én, pasi létemre nem értem a kérdést :)


Mindig azt vallom, hogy a lányok sokkal perverzebbek, mint mi, mert mi kitaláljuk, ők meg megcsinálják. Persze ésszerű keretek között. És nem mindegyik, nem mindent, de eleget ahhoz, hogy mindig kívánjuk őket eléggé.


Persze nem mindegy, hogy ki mit ért perverzitás alatt ...

2013. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha perverz lány vagy ne szégyelj rámírni :)
2013. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból - mivel én is nő vagyok - és mert érdekel a téma... :D


Miben nyilvánul meg ez a perverzitás?

2013. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akármennyire:P
2013. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyetértek, minél perverzebb, ANÁL jobb XD
2013. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. 2. 4. 6. 7.-es.: Ha a melletekre fosna és szétkenné akkor is erre vágynátok? Vagy ha felcsatolná a műbrét és jól megrakna hátulról, akkor is 'ANÁL' jobb lenne? Mert ezek a perverziók szerintem!

Az hogy valaki állandóan szexelne, az nem az. :) Ne keverjük össze a kettőt!

2013. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as: teljesen igazad van. Itt a legtöbb ember addig jut el, hogyha a csaj miniszoknyát vesz fel, vagy sokat akar dugni, akkor az már hú, de perverz... Pedig a perverzség nem itt kezdődik, persze mindenkinek más-más szinttől számít valami perverznek, de leginkább fétisekre szokták használni (pl: lábfétis, vérfétis, nekrofília, zoofília, koprofília stb...). Amúgy nekem tetszik, ha egy lány/fiú perverz, vagyis vannak érdekes fétisei. Kedves kérdező: ez hülye kérdés volt, mert mindenki más, valaki nagyon perverz, valaki kicsit, valaki meg nem nagyon gondol ilyen dolgokra (függetlenül a nemétől). 14/L
2013. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!