Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van, hogy bár ronda...

Az miért van, hogy bár ronda fiú vagyok, a humoros, perverz, pimasz stílusomra bukik sok lány? Más is tapasztalta már ezt, fiúk?

Figyelt kérdés
Legutóbb is így elvoltam egy lánynal, végül már első talin csók lett belőle, pedig tényle gnem vagyok álompasi kategória. Olyannyira nem, hogy ezek a cicababa, celeb csajok még ma is gyakran a pofámba mondják, hogy fúj, de ronda vagy b szd meg! Na igen ezek sosem fognak szeretni, de én sem bírom a ribizliket! Szóval no problemo!:D
2013. szept. 11. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjak?
2013. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én tudom mit érzel mert én is így vagyok ezzel.
2013. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nem az összes lány felületes (de sajna rengeteg az).
2013. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Helyes, más pasiknak is ilyeneknek kéne lenniük :D Van egy haverom, aki külsőre szintén nem egy álompasi, mégis sok barátnője van már, mert lehengerlő személyisége van. Csak igen, sokkal könnyebb a rondaságra fogni, hogy ha valakinek nem kellesz.
2013. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*volt már
2013. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:

A stílus, az önbizalom, a humor hatással van a lányokra. Ha ez megvan, a külsőt el is felejtik. Kivéve az említett plazacicák, akiknek a szemük helyettesíti az agyukat.


Nos, önbizalomban biztosan nem szenvedsz hiányt, mert ez a kérdésed sem kérdés, inkább dicsekvés. :D


Azért vigyázz, magas egóról lehet nagyot esni.

2013. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vannak olyanok akik csak a minőségel foglalkoznak.! Vannak akik kevesebbel is beérik.!
2013. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem a külső számít - legalábbis nálam nem:)
2013. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!