Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlthét szombaton (jan.18-án)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthét szombaton (jan.18-án) kezdtem el szedni először fogamzásgátló tablettát és. (tovább lent)?

Figyelt kérdés
Múlthét szombaton (jan.18-án) kezdtem el szedni először fogamzásgátló tablettát és ahogy írta a betegtájékoztató a mensi első napján vettem be az első tabit. Ma a 7.-et vettem be és még mindig van mensim pedig már az 5. napon el szokott múlni. Ez normális vagy inkább forduljak dokihoz?

2014. jan. 24. 18:25
 1/5 OwlLand válasza:
szerintem (mivel még csak most kezdted el szedni) normális. Ha viszont egy héten belül nem múlik el, fordulj orvoshoz. Nekem az első gyógyszertől, amíg szedtem (3hónapig, utána váltottam)folyamatosan megvolt. Ezzel nem ijesztgetni akarlak vagy valami, de sajnos előfordul, hogy mellényúlnak az orvosok.
2014. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

mivel még nem állt be a menstruációd ezért nem szokatlan, ha tovább tart. ha rendesen szeded (és később sem hagysz ki 1-et sem) idővel beáll a hormonháztartásod és napra pontosan meg tudod majd mondani, hogy mikor fog megjönni.

mindenesetre ha még 1hétig meglesz és nem akar múlni érdemes megkérdezni az orvosodat.


Vettek vért mielőtt elkezdted szedni?


Nekem pl. vettek vért és úgy mondták meg, hogy melyik gyógyszert szedhetem.


Viszont én elrontottam, és rosszul kezdtem el szedni ezért nekem első 3hónapban elég érdekesen volt meg...

Most már 6 éve szedem és tökéletesen beállt. :) Úgyhogy nem valószínű, hogy baj lenne belőle.

2014. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vettek, csak a doki megvizsgált és felírta.. mondjuk már nem túl sok van de azért mégis csak van.
2014. jan. 24. 20:27
 4/5 A kérdező kommentje:
mármint mensi :)
2014. jan. 24. 20:27
 5/5 anonim válasza:

Az jó jel :-)

Biztos nincs semmi baj. Nekem is az első 3 hónapban 2 hetente jött meg és múlt el... :-)

2014. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!