Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedésétől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedésétől pontosan milyen problémáitok lettek, ha lettek?

Figyelt kérdés
És mennyi idő után jelentkeztek a tünetek? Vagy csak a fogamzásgátló szedésének abbahagyása után?
2014. jan. 22. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
A mai fogamzásgátlóknak nincsenek mellékhatásai. Ha van, váltasz másikra. A lényeg, hogy ne a legolcsóbbat vedd, minél kisebb hormontartalmúra törekedj.
2014. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha.... én váltottam, és még rosszabb lett. Folyamatos fejfájás, hányinger, pecsételés, rosszullét, drasztikus fogyás, ájulás közeli állapotok. Ezek úgy a 8-9.hónapban jöttek elő. Aztán egy hatodik orvos nyögte ki, h jaaa, nekem nem is lenne szabad ezt a sz....rt szednem, mert trombózishajlamom van.... hát mondtam, kösz h szóltok....
2014. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta ugyanazt a gyógyszert szedem,a vérkeringésem az évek során rosszabbá vált,emiatt nagy eséllyel trombózis keletkezett az egyik lábamban,gyakran fáj,az erek megvastagodtak.Nem mondom,hogy a tabletta miatt van ez,viszont az ilyesmi kialakulásának esélyét tudtommal elősegíti a hormonok által.Bár én csökkentett hormontartalmút szedek,amit a nőgyógyász javasolt.
2014. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
anno én is a legdrágábbat és a legalacsonyabb hormontartalmút szedtem.. azt szívás volt...
2014. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont az új generációs, csökkentett hormontartalmú gyógyszereknél magasabb a trombózis esélye.

Általános mellékhatás még a libidó (drasztikus) csökkenése, ill. a hüvelyflóra felborul, magyarán egyik gombás fertőzésből lehet esni a másikba.

A dokim szerint azóta szaporodnak gomba módra az endometrózissal kezelt betegek, mióta ennyien szednek fogamzásgátlót. Hivatalosan nincs a kettő közt összefüggés.


Nem elhanyagolható, és egyre komolyabb kérdés, hogy ezek a hormonok bekerülnek az ivóvízbe, ami gondot okoz a fiúknál. Nem csoda, ha ennyire kezdenek elnőiesedni.


A pecsételő vérzés, mellfájdalom, fejfájás, hányinger, hangulatingadozás szinte meg se kottyan.

2014. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tüdőembólia, azaz majdnem azonnali halál 1 év 1 hónap szedés után.


A felírást rendes kivizsgálás előzte meg, vizsgálták azt is, hogy van-e trombózishajlamom. Nincs, viszont hála a tablettának életem végig vérhígítót szedhetek.

2014. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1-esnek:


(6-osként)

Véletlenül se a legolcsóbbat szedtem.

És nagyon alacsony hormontartalmút.

2014. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

jaa, a libidóról nem is beszélve.. kalap sz....rt ér az egész.. érted, szexelhetsz, de nincs kedved :D lol...


amúgy ez utóbbi inkább azért volt, mert az exem úgy bánt velem mint egy ronggyal kb..... :S

2014. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Libidócsökkenés. Bár ez esetemben előny, mert borzasztóan szexmániás voltam előtte, napi 2-3 menet sem volt elég, mindig kielégületlen voltam, hiszen nincs az a férfi, aki ezt bírja.

A lábam szokott még fájni, nagyon remélem, hogy nem trombózis miatt.

2014. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
semmi mellékhatása nincs 4 éve szedem ugyanazt nekem. pozitív hatásai vannak nem fáj ha megjőn es pontosan tudom mikor jön meg nekem libidócsökkenés sincs minden rendben van és nem is vagyok hisztis amikor neem szedem na akkor az vagyok
2014. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!