Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem lehet megérteni, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megérteni, h ha vki nem védekezik, akkor terhes lesz?

Figyelt kérdés
miért ilyen felelőtlenek egyesek? nem világositják fel őket? ennyit azért igazán informűlódhatnának. meg a 13 éves szexelni akaró lányon is kiakadtam.. :S vagy ő is csak " élvezi " az életet?? :D
2009. dec. 2. 17:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
utolsó, neked is igazad van. akkor vagy tényleg mi vagyunk a begyepesedett vénlányok, vagy nem tom. én azért boldog vok, h nem 14 évesen k.rtak meg.
2009. dec. 2. 18:30
 12/19 anonim ***** válasza:

18.20 vagyok ismét. Én se értem ezt a lemaradást.. Az a baj, hogy azok akik úgy veszítik el, hogy nincs mögötte érzelem, és főleg a lányokra gondolok és kortól függetlenül azok ahogy látom érzelmileg sekélyesek lesznek. És sose fogják megérteni a szex érzelmi részét.. MErt ők csak a mechanizmust értik és végzik.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak végre...:) Én ezen már nem idegeskedek, órák óta ülök itt és próbálom meggyőzni a tizenéveseket, hogy a megszakítás nem védekezés. De úgy látszik szeretik az adrenalint havonta, mikor izgulhatnak na lesz baba vagy nem lesz baba.

Mi fél évig használtunk gumit, amikor egyik hónapban egyszer csak nem jött meg.. És nem szakadt ki a gumi, elméletileg semmi probléma nem lehetett. Nagyon megijedtünk, szerencsére egy két nap múlva megjött. De amint elmúlt mentem a nőgyógyászhoz tablettát iratni. Nekem egyszer kellett egy ilyen sok hatás.. Nem adnám a kis bogyóimat semmiért, annyira biztonságban érzem magam. Amikor megijedtünk számomra egy pillanat alatt omlott össze minden ahogy átfutott az agyamon az abortusz.. Én védekezek, gondolom te is. És kész. Ők meg csináljanak amit akarnak. Egyre lennék kíváncsi még, miután nem hiszik hogy teherbe lehet esni, szerintetek azt sem hiszik, hogy léteznek nemi betegségek?

2009. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarlak elkeseríteni, de egy 13-14 éves gyerek manapság már rég nem szűz..."


De szüzek még...A legtöbbjük csak vagánykodik, azért mondják, hogy nem szüzek...A 20%-nál sokkal kevesebb aki valóban nem szűz és meg lehet nézni azt is, hogy mely népcsoport tagjai közül kerülnek ki azok, akik 13-14 éves korukban vagy korukra elvesztették már...

Régen is a szüzesség elvesztésének átlagos életkora a 16-18 év volt...Anyáink és nagyapáink is ebben az időszakban vesztették el...És ez most sincs másképpen...

Azért, mert itt rendszeresen "állítólag" 13 évesen feltesznek egy-egy kérdést az nem jelenti azt, hogy ezt valóban komolyan is kell gondolni...

Itt a legtöbb kérdés kamuuuuu!

2009. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én 13 voltam,mikor először lefeküdtem valakivel, és rohadtul nem bántam meg.

Egyébként meg attól,hogy nem védekezel,nem leszel egyből terhes.Vigyázni kéne.Ennyi.

2009. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy azok akik úgy veszítik el, hogy nincs mögötte érzelem, és főleg a lányokra gondolok és kortól függetlenül azok ahogy látom érzelmileg sekélyesek lesznek. És sose fogják megérteni a szex érzelmi részét.. MErt ők csak a mechanizmust értik és végzik."

Lehet, hogy nekem volt mögötte érzelem,de nem sok.A párommal mégis rettenetesen jó az érzelmi része is.

2009. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

visszatérve az eredeti kérdésre: engem is mindig medgöbbent, hogy miközben ennyi felől egyfolytában megpróbálják a fiatalok fejébe verni, hogy védekezni KELL (igen, én úgy érzem, a csapból is ez folyik), még mindig vannak, akik alapvetően nincsenek tisztában a dolgokkal és olyan kérdéseket tesznek fel pl itt is, h mennyire biztonságos, ha megszakításos módszerrel "védekezik" meg h a menzesze alatt/után pár nappal is terhes lehet-e... tényleg nem tudják, nem értik? ez szerintem hihetetlen.

más kérdés, h azt se értem, miért idegenkednek ennyire attól, h védekezzenek, és mért próbálják mindenféleképpen elkerülni ezt, de ez már más kérdés.

18/l

2009. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%

Kedves 19:10-es! Én nem reklámoznám sem egyiket, sem másikat. Egyrészt nem normális 13 évesen nemi életet élni, de persze ebbe nem szólok bele, a Te életed és remélem később sem fogod bánni.

Másrészt totális tévedésben vagy ezzel a vigyázni dologgal. A legtöbb ilyen "vigyázásból" lesz a gyerek, mivel a megszakítás nem védekezés. Elő nedvből simán lehet baba. Nézz csak utána egy nőgyógyászati oldalon, hogy a legveszélyesebb módszer. Lényegében orosz rulett :P

Tudod mint amikor van egy db golyó a tárban és reménykedsz, hogy a következő üres lesz.


Szóval ezzel ne legyél büszke Magadra, mert nem nagyon van mire. És nem tudom, hol voltak a szüleid, amikor kellett volna.


Szánalom, hogy a sok 12-14 éves ilyen nagyképű a semmire, 0 tapasztalattal és tudással pattognak és elhiszik, hogy a szexualitásban szerzett korai tapasztalatuk majd az előnyükre válik. Hát elárulom, hogy ez nincs így!

2009. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: 12-02 22:46"

Az anyám elköltözött, apám pedig az alkoholistaság felé haladt-de persze ezt nem tudhattad, mivel te sem kérdezel, csak ócsárolsz.Mindegy.Egyébként én szerettem a fiút, azért voltam vele, és 1,5 évig ki sem mertem mondani azt, hogy "nem vagyok már szűz".Utána elgondolkoztam és rájöttem, hogy nem szégyellni való dolog.Egyébként meg, nem mindenkinek olyan könnyű az élete, mint egyeseknek.Én meg nem vagyok hülye, hogy a "0 tapasztalattal" megszüljek egy gyereket a nagy büdös semmibe.

2009. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit hozzátennék, hogy egyáltalán nem pattogtam a semmire, meg a 0 tapasztalatomra. Amúgy nem 0 a tapasztalatom, de mindegy, te is ember vagy és egy tényből megismersz. Egyszer nem beszéltem veled,de már ismersz.Egyébként meg, honnan tudod, hogy 14-16 éves vagyok?Mi van, ha már megéltem a naaaaagy 18-at?(-mert ugye onnantól szabad szexelni).A mentségemre szóljon, hogy én fel vagyok világosítva, és NAGYON JÓL TUDOM, HOGY AZ ELŐVÁLADÉKBÓL IS LEHET BABA, mivel abban is lehetnek életképes spermiumok.Szoktam olvasgatni, képzeld.A másik meg az, hogy én nem teszek fel olyan kérdéseket, egy közösségi oldalon, mint pl.:" Tegnap megujjaztam magam, lehetek terhes?".Mert a hülye ökör azt hiszi, hogy a behatolástól már lehet terhes,és a mégökrebb azt mondja, "hallottam már ilyen esetről" -.-.Na mindegy.
2009. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!