Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem lehet megérteni, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megérteni, h ha vki nem védekezik, akkor terhes lesz?

Figyelt kérdés
miért ilyen felelőtlenek egyesek? nem világositják fel őket? ennyit azért igazán informűlódhatnának. meg a 13 éves szexelni akaró lányon is kiakadtam.. :S vagy ő is csak " élvezi " az életet?? :D
2009. dec. 2. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nagyon buták a fiatalok. Ez a nevelésen is múlik szerintem. Nekem sose meg nem fordult volna a fejemben a szex 13-14 évesen, annyira hogy megtegyem.
2009. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nekem is csupán elméletben. de gyakorlatban nem tettem meg. most meg én vok leszólva, h biztos savanyu a szőlő, h nem kezdtem korábban, mert akkor már huu, de tapasztalt lennék. :D lol. jó, mi?
2009. dec. 2. 18:02
 3/19 anonim ***** válasza:
61%

én 18 voltam legelsőnél, és örülök hogy vártam

semmiről nem maradtam le:)

2009. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz csak lehet. egyén és időfüggő de csak mert kukacoskodni akarok :P
2009. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Nem mindegy neked, hogy a kis szarosok hány évesen kefélnek?!

Engem sokkal inkább aggaszt az, hogy elriasztják a szűz fiatalokat, még 18 éves korukban is a szexualitástól...

Az, hogy tulajdonképpen nem tudják, hogy valójában mit csinálnak és mikre kell odafigyelniük, azt a szülőknek kellene elmagyarázni a gyereknek, akkor, amikor már elég érett hozzá testileg! De a legtöbb szülő nem foglalkozik ezekkel a kérdésekkel kellőképpen, mert vagy nem mer beszélni a gyerekkel vagy csak simán nem hajlandó vele megbeszélni dolgokat...Mintha abban a tudatban lennének, hogy az iskolában majd megtanítják nekik, vagy azt hiszik, hogy ha nem hozza a gyerek szóba, akkor nem érdekli és így a szex sem érdekli a gyereket, így nincs is mitől félnie a szülőnek...

Igenis a lányokkal le kell ülni beszélni az első menstruációja után és a fiúval is, 13-14 éves korában...

Amit az iskolában tanítanak erről az édeskevés! És csak elviccelik az órát, mert még fejletlenek, hogy megértsék miről is van szó valójában...

Muszáj a szülőknek a kellő információt átadni a gyerekeknek!!! Bár, hogy őszinte legyek a legtöbb szülő jobban tenné, ha inkább csöndben maradna olyan sötét, mint az éjszaka...

2009. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mi vagy te nőgyógyász?

Te gondod ez? Amúgy én nem leszek terhes.

Ja és arra se gondolsz hogy valaki szülni akar? Elvégre mi is itt vagyunk és nem a védekezéstől lettünk.

2009. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is 19 voltam, akkor találtam meg az első szerelmet. És nem érzem hogy bármiről lemaradtam volna. Mindenki máskor találja meg. Én azt sem kétlem, hogy megtalálhatja valaki 14 évesen is. A baj nem ez, hanem az hogy sokan csak úgy mert állítólag mindenki ezt csinálja ezért felelőtlenül, védekezés nélkül bárkivel lefekszenek. Na velük van a baj. Egyébként az egyik hasonló kérdésnél egy kis srác beszólt nekem, hogy mennyivel jobban jártam volna, ha előbb elveszítem, mert hogy akkor a nagy szerelemre lett volna tapasztalatom és nem kellett volna néhány hónapig húzni a párom agyát. Nos erre mit lehet mondani?! Mert én erre 21 éves fejjel nem tudok mit mondani, már mint kifogytam ekkor az érvekből, és nem szoktam ilyeneket mondani, de erre csak annyit, hogy: aki gyökér az gyökér. Mert ezt értelmesen már nem lehet leragálni.
2009. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem vok nőgyógyász. miért, te talán igen?? nem azokról van szó, akik szülni akarnak. ha elolvastad volna figyelmesen, h mit kérdezek, akkor nem irnal ilyeneket.
2009. dec. 2. 18:22
 9/19 A kérdező kommentje:
utolsó, hasonlo helyzetben vok én is. nem értem, h miért lennék bármiről is lemaradva?? :D
2009. dec. 2. 18:22
 10/19 anonim ***** válasza:

"Igenis a lányokkal le kell ülni beszélni az első menstruációja után és a fiúval is, 13-14 éves korában... "


Nem akarlak elkeseríteni, de egy 13-14 éves gyerek manapság már rég nem szűz... Múltkor olvastam, hogy az általános iskolás (!) gyerekek 20%-a már rendszeres szexuális életet él. Mégis egy szülő mikor kezdjen el erről beszélni a gyerekével? Mikor kiscsoportba megy?


Ki van magából fordulva a világ. Mikor én voltam általános iskolás mi még nem sminkeltük magunkat, és 12-13 évesen arról álmodoztam, hogy milyen lesz az első csók, nem arról hogy agyba-főbe keféljek. Ja és ez mindössze 4 éve volt... szóval nem 100 évvel ezelőtt voltam általánosos....

2009. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!