Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A mostani fogamzásgátlóm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani fogamzásgátlóm (Lyndinette) gyengének bizonyul. Ezután melyik a legkisebb hormontartalmú gyógyszer?

Figyelt kérdés
A legjobb lenne nem pattanásosodni és nem hízni a gyógyszertől.
2014. jan. 17. 00:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Kérdező én voltam a 2. válaszoló,aki elsősorban bőrgyógyászati készítményt ajánlottam,aminek csak a mellékhatása a fog.gátlás.


Ezek rendben tartják az arcodat is elméletben,persze mindenkire másként hat.


Sajnálom, hogy betegséged volt, ha élsz nemi életet,akkor természetesen érdemes váltani más fog.gátlóra. Sajna az én tapasztalatom, hogy az állami nőgyógyász még annyira sem figyel rád oda, mint a magán. Viszont én most végre találtam igazi normális,kedves nőgyógyászt, ha Budapesten élsz,szívesen megadom a nevét és a honlapját.


Szerintem nem normális, ha hónapokig pecsételsz a bogyótól,akár van gyulladás,akár nincs.


Üdv.

2014. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ja bocsi az lemaradt, hogy magánorvosról van szó.
2014. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
köszönöm, szívesen megnézném a honlapját! bármilyen tanács jól jön,mert úgy érzem, hogy mindig melléfogok orvos választásnál, akár államiról van szó,akár a legdrágább rózsadombi magánorvosról.
2014. jan. 19. 14:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!