Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A mostani fogamzásgátlóm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani fogamzásgátlóm (Lyndinette) gyengének bizonyul. Ezután melyik a legkisebb hormontartalmú gyógyszer?

Figyelt kérdés
A legjobb lenne nem pattanásosodni és nem hízni a gyógyszertől.
2014. jan. 17. 00:25
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Most tenyleg kezdjek magyarazni egyetlen mondatot,amit rajtad kivul mindenki helyesen tudott ertelmezni?
2014. jan. 17. 19:46
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom feltunt-e, de senki sem valaszolt a kerdesedre.
2014. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Te most szivatsz, ugye? :D mert ennyire senki nem lehet analfabeta :D A masodik ket valaszolotol kaptam valaszt, az elsotol nem, de legalabb ertelmezte a kerdest. Te ezeket nem latod, vagy tenyleg csak szorakozol? :D
2014. jan. 17. 20:52
 14/33 anonim ***** válasza:
0%

A második válaszoló ajánlott valamit? NEM.

A harmadik meg csak beírt egy bogyót.


Ne legyél már elájulva magadtól, és TANULJ MEG FOGALMAZNI csitri!

2014. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%

De MINT MÁR MONDTAM, ez az egyik legkisebb hormontartalmú tabletta, szóval ha fejreállsz sem kaphatsz kisebb hormontartalmút!


Te kva okos ...

2014. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Ezt a dolgot nem kell többször leírnod,ugyanis,ha tudtad volna értelmezni a kérdést,akkor kiderült volna számodra, hogy tudatában vagyok annak,hogy ez a legkisebb hormontartalmú tabletta, ezért kérdeztem,hogy EZUTÁN melyik a soron következő legkisebb hormontartalmú tabletta.


Bármilyen furcsa, attól még,hogy te nem értesz valamit többedjére sem,én még nem vagyok elszállva magamtól.


És amennyire (bocsi,hogy ezt a szót kell hasznájam) butuska vagy, nem biztos,hogy én vagyok a csitri :)

2014. jan. 18. 12:36
 17/33 Kata.27 válasza:
100%

isteneeem hát élmény olvasni néha egy-egy kérdést.

1.: miért veszekedtek, amikor itt válaszokat kéne adni?

2.: mégis mit nem lehet ezen a kérdésen érteni???????? a kérdező szerintem elég világosan fogalmazott......

Emberek,ha nem értjük a kérdést, vagy nem tudunk rá válaszolni, ne nyissuk meg!!



Kérdező: Szerintem is a yasminelle-el kéne próbálkozni. Nem annyira kicsi a hormontartalma, mint a Lyndinette-nek, de szerintem az pont jó lesz,ha az utóbbi kevésnek bizonyult.

De persze az orvos tudja majd a legjobban :)

2014. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

Ha NEM KISEBB hormontartalmút keresel, akkor használd az UGYANOLYAN HORMONTARTALMÚ szavakat!


De szerintem ciántabletta jobb lenne ;)

2014. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg elszúrtam. Gondolnom kellett volna arra,hogy manapság már 14 év alattiak is használják az internetet :(
2014. jan. 18. 15:32
 20/33 Kata.27 válasza:
hagyjátok már abba..... az írásaitokból ítélve, kérdező,te vagy az idősebb, és elhiszem hogy idegesít ennek a kiscsajnak az értetlensége de ne süllyedj le az ő szintjére!!
2014. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!