Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A mostani fogamzásgátlóm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani fogamzásgátlóm (Lyndinette) gyengének bizonyul. Ezután melyik a legkisebb hormontartalmú gyógyszer?

Figyelt kérdés
A legjobb lenne nem pattanásosodni és nem hízni a gyógyszertől.
2014. jan. 17. 00:25
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak mindig idegesít,ha valaki sokkal okosabbnak képzeli magát,mint amilyen. És még bizonygatja is a hülyeségeit :) vicces.
2014. jan. 18. 17:04
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Negyvenéves nőgyógyászaton dolgozó nő vagyok, ezért is nagyon nem mindegy, hogy mit ír (legalábbis nekem).
2014. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem mindegy, hogy milyen allasban vagy a nogyogyaszaton, mert nyilvan nem te vagy az orvos, azt akkor irtad volna.... es bocsi, de ha meg fobtosabb szerepet is toltenel be ott ( szakapolo, nover) , akkor is itt a szazalekodon ugy latszik, hogy nem vagy tul eredmenyes ezen az oldalon.

Es igen, eszrevettem, hogy neked nem mindegy, hogy az ember hogyan fogalmaz, ugyanis neked sajnos e teren nehezsegeid vannak.

2014. jan. 18. 21:07
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

Vagy talan nem laikus vagyok es nekem nem mindegy, melyik esetre gondoltal. Talan.


Irass fel tri-regolt, aztan szedj belole napi kettot. Az kell neked.

2014. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
A szazalekom meg a buta tinik miatt van, akik keptelenek felfogni, hogy a megszakitas nem vedekezes.
2014. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

én is úgy tudom, h a Yasminelle vmennyivel magasabb hormont tartalmaz, mint a Lyndinette, de nem sokkal :)

de minden bogyesznek van neten leírása, azért nézz utána, aztán esetleg kérdezz rá a dokinál :)


én Yasminelle-t szedek 2,5 éve, és bár nem vagyunk egyformák, nekem bejött eddig :)


azt meg tudnád írni, h hogyan jöttél rá, h nekem a Lyndinette kevés? előre is köszi :)

2014. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

L: 75 mikrogramm gesztodén és 20 mikrogramm etinilösztradiol


Y: 20 mikrogramm etinilösztradiol (etinilösztradiol-betadex-klatrát formájában) és 3000 mikrogramm drospirenon


én ezt találtam, esetleg ha segít :)

2014. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Szia,köszönöm a választ! Azért írtam erre az oldalra amúgy,mert eddig 2 nőgyógyásznál jártam (ebből kettő fizetős volt,és marha drága), de egyiket sem érdekelte túlságosan a problémám,igaziból egyikben sem bízom nagyon, de felíratni úgyis náluk kell,szóval..... csak gondoltam itt tájékozódom kicsit.


Abból jöttem rá,hogy kevés a Lyndinette, hogy kb 7 hónapja szedem,és ebből 3 hónapja szinte folyamatosan vérzek. Ilyen pecsételő/közti vérzés. Persze az első ilyen után rögtön mentem a nőgyógyászhoz,aki cirka 25ezerért megállapította, hogy petefészek-gyulladásom van,amire felírt 2 gyógyszert,szedtem két hétig,majd újra visszatért a vérzés. Megint doki,megint gyulladás (vagyishát elvileg nem gyógyult meg). megint gyógyszer. És most megint vérzek... de már nem fáj a hasam,mint anno a gyulladásnál.

Meg a doki is mondta,hogyha a gyulladás kikezelése után is vérezgetni fogok,akkor a gyógyszerrel lesz probléma.

2014. jan. 19. 12:43
 29/33 A kérdező kommentje:
az első mondatomban azt akartam írni,hogy 3 nőgyógyász,bocsi :)
2014. jan. 19. 12:44
 30/33 anonim ***** válasza:
értem, talán másik tabival jobb lesz :)
2014. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!