Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm fél. Ez komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm fél. Ez komolyan kiborít! Kell neki?

Figyelt kérdés

Üdv. 20 éves fiú vagyok, és van egy barátnőm. több mint 9 hónapja együtt vagyunk, és mondanom sem kell, nagyon jó a kapcsolatunk. Viszont Decemberben volt egy kis probléma! A barátnőm nem szed fogamzásgátlót, sem e-féle gyógyszereket. Novemberben megvolt neki, és December 25. én kellett volna megjönnie! Fel volt fázva, és ez késleltette neki, amitől félt ugyan, de most január 11.-e van, és még mindig nem jött meg neki! A hasa nagyon fáj, és csináltunk tesztet is ami negatív lett! Nagyon fél, hogy szenved, és még mindig nincs "Látszata." Barátnőmnek nagyon sokszor változik a mestruáció időpontja! Tehát egy szó mint száz!

Nem jött meg neki azóta, a teszt negatív lett, fáj a hasa, fel volt fázva, és iszonyúan stresszes! Vannak olyan módszerek amivel hamarabb megjöhet a menstruáció, illetve mit tudnak önök nekem tanácsolni?



2014. jan. 11. 22:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ma megy el nőgyógyászhoz, és ő is azt mondja, hogy úgyérzi, ez csak a felfázás!
2014. jan. 14. 07:29
 12/12 A kérdező kommentje:
MMint barátnőm mondja! De a nőgyógyász véleményére kíváncsi leszek!
2014. jan. 14. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!