Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak! Most komolyan, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Most komolyan, miért olyan nehéz gumit húzni?

Figyelt kérdés

Tényleg érdekel! Az öcsém egész héten egy bunkó volt. Ma átjött hozzám tök vidáman: kiderült, hogy a nem-barátnőjével a mikulást várták.... Ez normális??? 3szor voltak együtt, 1szer sem védekeztek! Az öcsém okos, jól tanul, jól néz ki, viszonylag gyakran váltogatja a barátnőit. Még az is lehet, hogy nekem sem mondd el mindent, szóval több is lehet, mint amiről én tudok.

Megéri a kockázatot????


2012. febr. 22. 15:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

sajnos ez eléggé általános


de én nem nevezném az öcsédet okosnak

2012. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A mi családunkban 3férfi van.Férjem,öcsém,apám.

Férjem soha nem pattogott emiatt,nem szedtem fogamzásgátlót és soha meg sem emlitette hogy rossz neki igy.


Öcsém(22éves) parázós,mindig védekezik plusz van eseményutáni otthon vészesetre.


Na apám nehéz eset,anyu mondta hogy állandóan panaszkodik hogy milyen rossz meg milyen más módszerek vannak.


Változó hogy ki hogy áll ehhez a dologhoz.

2012. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%
Mert rengeteg más védekezési módszer van. A gumi rengeteget elvesz az élményből. Persze a férfi ne is élvezze mi? Csak benned járkáljon valami igaz? Miért nem húzol akkor te gumit (van női gumi is már) vagy rakatsz fel egy gyűrűt vagy szeded a gyógyszert ami nem mellesleg nem bszsza szét a hormonháztartásodat hiába próbálsz ezzel etetni millió és millió nő szedi nap mint nap mégse halt még bele senki a fogamzásgátlóba. Mindegyik módszer jó kivéve a megszakításosat. Tessék válogatni de abban mindeki egyetért szerintem, hogy a gumi a legszrabb.
2012. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk amelyik pasi gyakran váltogatja a barátnőit és nem húz gumit, az meg is érdemli az összes lehetséges nemi betegséget.
2012. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

4.

A gumi semmit nem von el az élményből, ne beszélj ostobaságot. A fogamzásgátlónak pedig vannak mellékhatásai, arról nem beszélve, milyen hormonális változáson megy át az, aki abbahagyja. De tudod mit, most, amikor egyre jobban terjednek a nemi betegségek és a fiatalok felelőtlenül bújnak ágyba nem hiszem, hogy a gumi annyira nem érné meg.

2012. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

3-nak

Ahhoz képest, hogy a tabletta nem árt több huszonéves nő van a környezetben ahol az orvosok egyértelműen megmondták, hogy az éveken át tartó hormonális beavatkozás miatt nem lehet gyerekük.

Mellesleg létezik férfiaknak kifejlesztett fogamzásgátló tabletta.

(megjegyzés: ne hidd, hogy a nőnek nem élvezetesebb gumi nélkül csinálni)

2012. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
igazából a gumitól még ugyanúgy elkaphat nemi betegségeket, mert valaki megvizsgálta és hát olyan az óvszer mint egy szita, a spermiumok meg ilyenek nem mennek át rajta (hacsak nem lyukas) viszont a vírusok meg ilyenek igen, nem a kérdéshez kapcsolódik csak érdemes tudni kedves utolsó kommentelő
2012. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló: egy komoly kapcsolatban ez rendben is van. Én is bogyóval védekeztem, szülés után pedig spirállal. Nem "csak" arról van szó, hogy az egyik éppen aktuális barátnője terhes marad, hanem a nemi betegségekről is! Vagy talán van olyan bogyó, amit a nő bevesz és akkor a férfi nem kaphat el nemi betegséget??
2012. febr. 22. 15:44
 9/17 anonim ***** válasza:
#7 mondjuk ez konkrétan baromság.
2012. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért férfiak a megszólítás? Kettőn áll a vásár, a nőnek is eszébe kéne h jusson.
2012. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!