Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak! Most komolyan, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Most komolyan, miért olyan nehéz gumit húzni?

Figyelt kérdés

Tényleg érdekel! Az öcsém egész héten egy bunkó volt. Ma átjött hozzám tök vidáman: kiderült, hogy a nem-barátnőjével a mikulást várták.... Ez normális??? 3szor voltak együtt, 1szer sem védekeztek! Az öcsém okos, jól tanul, jól néz ki, viszonylag gyakran váltogatja a barátnőit. Még az is lehet, hogy nekem sem mondd el mindent, szóval több is lehet, mint amiről én tudok.

Megéri a kockázatot????


2012. febr. 22. 15:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

7-es: ha ez igaz lenne, már minden ember nemi beteg lenne....


10-es: általában a férfiak beszélik rá a nőket, hogy "majd vigyáznak". De valóban, ilyenkor a nőnek nemet kéne mondani. Most öcsém szempontjából nézem a dolgokat :-)

2012. febr. 22. 16:33
 12/17 Diavolino44 ***** válasza:

Az ocsed valoban nem tul okos! Gyakori partnervaltas mellett indokolt gumit huzni!!


Amugy biztos h egy no irta hogy nem von le semmit a szex ertekebol!

Amugy meg a regi fogamzasgatlok rengeteg gondot okoztak. De azota el telt 30 ev, s evente jonnek ki ujabb gyogyszerek amiket pont azert fejlesztenek ki hogy hosszutavon is megbizhato legyen, de szerintem ez a vita meg egy jo darabig el fog tartani mert a nok szeretnek mindent tulgondolni.

Ha lenne ferfi fogamzasgatlotabletta akkor 100% hogy hasznalnam!!!


26F

2012. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszadó ritka ostoba.

1. A női óvszer a férfinak ugyanolyan szar érzés, mint a gumi, azzal nincs kisegítve.

2. Attól, hogy nők milliói szednek tablettát, még nem jelenti azt, hogy nem káros.

3. Igen is haltak már meg fogamzásgátló tablettától, nem is egy ember.


Kérdező:

Arra, hogy miért olyan nehéz felvenni, nem tudok nyilatkozni, nem vagyok férfi.

De azért azt hozzátenném, hogy a nő is legalább akkora idióta, mint az öcséd.egy férfi nem hajlandó felvenni az óvszert, én meg nem szedek tablettát, akkor NEM fekszem le vele és meg van oldva. Ha a csaj megengedi és kockáztat, akkor legalább annyira nagy barom, mint a pasi.



Ha

2012. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%

"A gumi semmit nem von el az élményből, ne beszélj ostobaságot." - De igen, sokat von el az élményből, te ne beszélj olyanról, amit nem próbáltál!


Igen, sokkal rosszabb gumiban csinálni, mint nélküle, de sokkal-sokkal jobb, mint sehogyan, és sokkal-sokkal jobb, mint utána parázni. Azt mindenki maga dönti el, megéri e a kockázatot, én pl megszakítással védekezem, de élettársi kapcsolatban, ha becsúszna valami, akkor csak idő előtt jönne az amúgy is tervezett dolog.


Felteszem, az öcséd most kétféle konzekvenciát vonhat le: máskor nem kell neki a para, ezért felhúzza, vagy most "rájött", hogy kár ezt túlizgulni, és ezért legközelebb sem húz.

2012. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

26 éves idióta válaszoló:

Igen, a gumi valóban kényelmetlen, MINDKÉT félnek, viszont egyszer olvasd el egy ilyen rohadtulmodern tabletta használati utasítását, utána hordj össze baromságokat. A későbbi termékenységre való hatása eléggé vitatott téma, viszont a trombózis és hasonló nyalánkságok esélyét egyértelműen növeli, ezért senkinek se lenne szabad szedni, akinek témába vágó betegség volt a családjában. A használati utasítás szerint. Más kérdés, hogy huszonévesen ez még hihetetlenül hangzik.

Azon kívül az, hogy a hormon-helyettesítő anyagokat és azok mennyiségét mára már egészen mellékhatás-mentesre sikerült kalibrálni, nem változtat semmit azon a tényen, hogy a tabletta gyakorlatilag _kikapcsolja_ a női nemi ciklust. A havi vérzés ilyen szempontból abszolút kamu - amit jól mutat, hogy hogyha egybeszedek két csomagot, el is marad. Nem tudom, miért kell szünetet tartani, azért-e, hogy edzésben maradjon a méhnyálkahártya, vagy azért, hogy ne parázzanak a nők, akik szedik...

Orvosis tesókám mondta egyébként még élettan-tanulós korában, hogy ő azért mindig úgy képzelte, hogy a női nemi ciklus működése kábé az utolsó csavarig, az utolsó részletig tisztázott mechanizmus, hát azért ahhoz képest annyira nem kristálytiszta minden részlet. Valamint ő mondta azt is, hogy érdekes módon az egyetemen egy ismerőse sem használ bogyót. Navajonméééért?

Végezetül egy költői kérdés: te szeretnél-e olyan bogyót szedni, amitől leállna a spermiumtermelődés...? Na? Ha jól tudom, létezik is a cucc...


Kérdező: egyrészt persze azért is nem húznak, mert egyszerűen kényelmetlen, de elég sokszor előfordul az is, hogy gumival nem megy nekik annyira jól, vagy mert eleve sem annyira merevek, vagy mert a gumitól elmegy a kedvük... remélem, kedves 26 éves idióta, elevenedbe tapintottam!!!!

2012. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hoppá, 26 éves, azt hittem, a 3-as reinkarnációja vagy, ketten együtt nagyon felhúztátok az agyam, de te egyértelműen szolidabb voltál, úgyhogy dobpergős bocsánatkérés, de csak részben, mert azért benned is van az ő mentalitásából...
2012. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem se jó gumival, és a pasimnak se.. kell talalni 1 masik modszert, es ennyi..
2012. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!