Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 éve szedek fogamzásgátlót.7...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve szedek fogamzásgátlót.7 napos szünetben szeretkeztem párommal és véletlenül belém ment el. A gyógyszerem egyéb okok miatt csak 12 órára tudtam bevenni. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7napos szünetben véd minden tabletta tudtommal.
2009. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Biztos jól meghíztál a sok tablettától én a büdös életbe nem szedetnék egy csajjal tablettát inkább óvszert használnék
2009. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem híztam meg :) 168 cm vagyok és 56 kg :) És akárhogy is szeretnék felszedni pár kilót nem tudok. Rám nem így hatott a fogamzásgátóm és még az arcom is tisztább lett.
2009. nov. 29. 16:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja oksa mert ismerek egy csajt aki elkezdett szedni nagyon szép volt, aztán úgy ellöttyedt hirtelen a sok zsírtól hogy húha, kicsit sincs szexmániás barátja
2009. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Minden szervezetre másként hat a fogamzásgátló. Nála lehet ez a mellékhatás jelentkezett. Én Yasminelle-t szedel ebben kevés hormon van, lehet ezért nincs mellékhatása.
2009. nov. 29. 16:51
 6/11 anonim ***** válasza:
sztem nem kellene, h baj legyen. előző válaszolónak pedig : ne avatkozz bele mások dolgába. a fogamzásgátlóról sok a tévhit. én is már 1 éve szedem, és nem hiztam. sőt, fogytam is, és szebb lett a bőröm. na, mit szolsz? :) az, h neked éppen volt egy barátnőd, még semmit se támaszt alá. amugy meg ha látja vki, h hizik tőle, akkor minek tovább szedni????
2009. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
még annyit, h a tabletta véd a 7 napos szünetben is.
2009. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1 éve szedsz fogamzásgátlót és nem vagy vele tisztában hogy a szünetben is véd??
2009. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ilyen felelőtlen emberek hogy lehetnek ? azt se tudják mit szednek,hogyan hat és stb....és felnőttnek érzik magukat a sexhez???
2009. nov. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy hat szünetben is. De ha elfelejted bevenni a levél első szemét és előtte héten volt szex akkor baj lehet mert pont 12 órára vettem be. Ezért kérdeztem. Én elolvastam a tájékoztatót tisztában vagyok mindennel. Kérdezni meg szerintem lehet... attól csak okosabb lesz az ember
2009. nov. 30. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!