Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a fogamzásgátló első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fogamzásgátló első levélnél kb a 7-8 szemnél már nem védekeztünk lehetek terhes? Még van hátra 7szem és sűrűn kell pisilnem miért van ez?

Figyelt kérdés
ha megjön a menstruációm a 7 napon akkor 100% hogy nem vok terhes?
2008. júl. 15. 13:55
 1/6 anonim válasza:
nem lhetsz terhes.A fogamzásgátló dobozában található tájékoztatóban benne van,hogy mennyi idő eltelte után nyújt védelmet a tabletta. Én úgy tudom,hogy már egy 7 után használ maximum 1 hónap.
2008. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
milyen max egy hónap? nem értem. szóval már a 7.napon védett voltam?
2008. júl. 15. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen a norma ez lenne h leírják. Én Lindynettet szedek, és nincs leírva benne. Hallottam 2hetet, de egy hónapot is... Most akkor találgassak. :)
2008. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is lyndinettét szedek.
2008. júl. 15. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor egy cipő :)
2008. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azt szedek, nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy a 14. szemtől véd. Viszont van neki vmi tájékoztató füzete, abban meg az első szemtől írják. Hivatalos betegtájékoztatóban meg nincs szó róla. Szóval igazodjon ki rajta az ember.


Sokat iszol, azért kell sűrűn pisilned, vagy azért, mert felfáztál. :D

Ha megjön a vérzésed, az 99,99999% -ban azt jelenti, hogy nem vagy terhes.

2008. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!