Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindent felborított a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent felborított a fogamzásgátló abbahagyása, vagy véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

3 hete hagytam abba majdnem 2 év után. Kb azóta annyira zsírosodik a hajam, hogy naponta kellene mosnom, 3. naposan olyan, mintha régen 2 hétig nem mostam volna.. Hányinger..

Egy csomó kisebb pattanás is kijött, az arcom is olyan zsírosnak tűnik.


Ez most mind az abbahagyása miatt lehet, vagy véletlen egybeesés?


2013. dec. 26. 13:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mit lehetne erre írni?

Szedd, ha a pénz fontosabb, mint az egészséged; ha a pillanatnyi öröm fontosabb, mint a jövőd!


Biztos megoldanám máshogy. Pl.:

-rendelnék óvszert nagy tételben külföldről (pl.: Angliából a sima árán vehetsz extra nagyot is)

-beszereznék egy pesszáriumot, leát

-használnám az ÖSSZES természetes módszert kombinálva, plusz még mellé spermicidet és megszakítást


Nyilván nem mindegyik megoldás ugyanolyan kényelmes; van amelyik nagyobb odafigyelést igényel; van, amelyiknek a kezdeti költsége nagyobb (de később behozza az árát), de aki akarja, megoldja.

Mint ahogy én is megoldom gyógyszer (és az esetek többségében óvszer) nélkül úgy, hogy csak akkor lettem terhes, amikor akartam.

2013. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mindegy, úgyis folytatom.. Soha nem akarok gyereket, csak elköttetni meg nem lehet magam 20 évesen.
2013. dec. 26. 17:27
 13/17 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod. A jelenlegi hatályos törvények szerint 18 év felett elköttettetheted magad 2-szer fél év várakozási idő után.

De fix, hogy csak a szád nagy.

[link]

2013. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

1 hónapra mondta nekem az orvosom, hogy csak gyerek után lehet.


Utálom a kölyköket, nekem nem kell. Nem csak a szám nagy, irritálnak, utálom őket...

2013. dec. 26. 17:53
 15/17 anonim ***** válasza:

"1 hónapra mondta nekem az orvosom, hogy csak gyerek után lehet. "


És? A törvényeket még mindig nem az orvosok hozzák. 2006-ban változtattak a szabályozáson, az orvosod kissé le van maradva.

De jobb, ha sietsz, mert tervezik, hogy visszaszigorítják.

2013. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kihez menjek BP-en?
2013. dec. 26. 18:56
 17/17 anonim válasza:

Lehet, hogy 20 évesen nem akarsz gyereket, de elég nagy a valószínűsége, hogy ez 5-10 év múlva meg fog változni. Nem csak magamon tapasztaltam ezt.


Egyébként valószínűleg a fogamzásgátló abbahagyása miatt vannak ezek a tünetek, nekem a hátam lett pattanásos. 3-6 hónap szünetet mindenképp javasolnak az orvosok mielőtt újra el kezdenéd szedni a fogamzásgátlót, ha már egyszer abba hagytad, mert teljesen össze fogja zavarni a szervezeted.

2014. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!