Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindent felborított a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent felborított a fogamzásgátló abbahagyása, vagy véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

3 hete hagytam abba majdnem 2 év után. Kb azóta annyira zsírosodik a hajam, hogy naponta kellene mosnom, 3. naposan olyan, mintha régen 2 hétig nem mostam volna.. Hányinger..

Egy csomó kisebb pattanás is kijött, az arcom is olyan zsírosnak tűnik.


Ez most mind az abbahagyása miatt lehet, vagy véletlen egybeesés?


2013. dec. 26. 13:41
1 2
 1/17 Vicuska87 ***** válasza:
igen lehet az abbahagyása miatt sajnos!
2013. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

És ha követező hónaptól elkezdem újra, akkor vajon visszaáll a rend?

Annyi gondom volt akkor, hogy elfelejtettem feltenni a szünet után az új gyűrűt, és így inkább kihagyok 1 hónapot..

2013. dec. 26. 13:52
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen, nyilván amiatt van. De nem kezdheted el egy hónap után! Ha egyszer szünetet hagysz, akkor nem lehet ugrálni hogy na megint szeded... várni kell pár hónapot!

Egyébként ha egészséges életet élnél MINDEN TÉREN, akkor nem lennének ilyen gondjaid! Ne gyógyszerekkel akard elfedni ezeket a dolgokat, amik most kijöttek. Nem szedhetsz örökké fogamzásgátlót!

2013. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mit fednék el? Soha nem voltam pattanásos, zsíros hajú. És nem ezért akarom folytatni.
2013. dec. 26. 15:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1, hogy elfedi, vagy kiváltja. Ha most ez a helyzeted, nyilván tenned kell ellene, nemde? :) Persze, ha tablettát akarsz szedni, hát szedd, de azt a pár hónap szünetet akkor is meg kellene hagyni...
2013. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Mondom NEM AZÉRT HAGYOK KI EGY HÓNAPOT, MERT ABBA AKARTAM VOLNA HAGYNI!


Felfogod esetleg?

2013. dec. 26. 15:23
 7/17 anonim ***** válasza:

És te azt felfogod, hogy a szervezetedet egyáltalán nem érdekli, hogy azért hagysz-e ki egy hónapot, mert végleg abba akarod hagyni vagy sem?!


Ártasz vele, k.vára nem egészséges mindössze egy hónap kihagyás után újrakezdeni, mert ezzel csak jól összekavarsz mindent és növeled annak az esélyét, hogy termékenységi problémáid lesznek, ha majd gyereket akarsz!


Ha már így alakult, s feltéve, hogy jót akarsz magadnak, akkor vársz pár hónapot, időt hagysz a szervezetednek mire újra magára talál (újra beáll a menstruációd - és 1 vérzésből ezt nehezen állapítanád be), s csak aztán kezded elölről.

2013. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Felfogom, de látom te nem fogod fel, mit dumálunk!!! Szóval ne kezd újra egy nap után, ennyi a lényeg!!! Tök mindegy, hogy miért hagytad abba!!!!!!!
2013. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*hónap
2013. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Akkor esetleg adnál tanácsot, hogy mivel védekezzünk?

A párom mérete miatt a 3 db gumi 2500 ft!

2013. dec. 26. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!