Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan vedekezzen egy szuz lany?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vedekezzen egy szuz lany?

Figyelt kérdés
en meg nem is szeretnem elvesziteni mert meg komoly kapcsolatom sincs. de azert szeretnek ra felkeszulni . az ovszert biztosan hasznalnank de hallottam arrol a kuprol is. azt nogyogyasz irja fel vagy lehet kerni a patikaban? nem szeretnek terhes lenni de tudom hogy nincs 10%-os vedekezes-sajna. meg mien fogamzasgatlok vannak? tablettat meg nem szeretnek szenni mert nekem amugy sem oan pontos a menzim meg aztan nincs tartosabb kapcsolatom. ha kupot szurok fel nem kell ovszer? es ezt a kupot minden szeretkezes elott hasznalnom kell? menstruacio alatt ha szexelek nem lehetek terhes? koszi a valaszokat
2008. júl. 13. 22:57
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi a hibaer - 100%-os
2008. júl. 13. 22:58
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Szedjél fogamzásgátló tablettát, és akkor még a hapsid is belédélvezhet és gumi se kell. A gumit felejtsd el mert kényelmetlen és szar. Fogamzásgátló tabi forevör
2008. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
a gumi elsöként a leszarabb emlék lenne. tabi
2008. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

A kúp kevés. Önmagában valami 30% körül van a hatása...

Ma a gyógyszer a legjobb megoldás - de azt ugye előre kell szedni. Úgyhogy csak akkor kezdd el, ha MÁR egy KOMOLY kapcsolatod van.

2008. júl. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első pár alkalommal nyugodtan elég csak óvszert használni (de ha akarsz mellé lehet kúpot is, amit minden szeretkezés előtt kell, mint az óvszert). A fogamzásgátló tabletta az beállítaná a menszeszedet, rendszeres lenne, de azt elég csak akkor elkezdeni ha komoly kapcsolatod lesz és rendszeres szexuális életed. Menstruáció alatt nagyon kicsi az esélye hogy teherbe ess, de azért egy minimális van, és mivel rendszertelena menszid, az azt jelenti hogyy összevissza van peteérésed, tehát nem ajánlott megszakításos módszerre védekezni.

Van még hüvelygyűrű, amit fel kell helyezni és a hüvelyben bocsát ki hormonokat amitől nem lehetsz terhes, de kevesebbet mint a tabi, pár hétig lehet fent egyfolytában, de ezt is rendszeres szexuális élethez ajánlom.

2008. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
szerintem az ovszer a legjobb.habár a fiuk nem nagyon szeretik...
2008. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"A kúp kevés. Önmagában valami 30% körül van a hatása..."- csak akkor oszd az észt, ha tudod is, hogy miről beszélsz. A tudatlanságodat ne reklámozd, olvass inkább utána. www.pharmatex.hu
2008. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ha nem vagy/ leszel tartós kapcsolatban, akkor mindenképp az óvszert ajánlom, nemcsak a terhesség, hanem a nem kívánt nemi betegségek megelőzése érdekében is. Személy szerint én x év tartós kapcsolat után sem tértem át tablettára, mert nem szeretném plusz adag hormonnal bombázni magam, másrészt a felmenőim között előfordult trombózis, így valószínűleg esetemben ellenjavalt is lenne. Ha a tabi mellett döntesz, mindenképp vizsgáltasd ki magad nőgyógyásszal, hogy egyáltalán lehet-e szedned. A pasik "nem-szeretem" hozzállása sztem legtöbb esetben "kényelmesség", ha érett felelős embernek tartja magát, akkor nem feltétlenül érzi nyűgnek az óvszer használatát, és mellesleg nem tartós kapcsolat esetében ő is jobban jár vele.
2009. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat :)
2009. ápr. 14. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!