Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdhetek a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdhetek a barátommal, megszakításos módszerrel?

Figyelt kérdés
14 napja szedem a cypromix fogamzásgátló tabit (ez az első levelem). Azért vagyok tanácstalan mert nem igazán bízok ebben a módszerben, a barátom pedig írtózik az óvszertól, nem részletezném a dolgokat, de avval nem megy neki :S Tanácstalan vagyok, hogy a gyógyszernek van-e már vmilyen hatása így 14 nap után..
2009. nov. 24. 19:10
 1/9 Andrewka ***** válasza:
50%

Talán vedd a fáradtságot és olvasd el a tájékoztatót.

Én is utálom az óvszert de amíg nem gyógyszert használtuk elviseltem. Ha ennyire nem bírja a barátod akkor legyen türelmes.

Nem érdemes kockáztatni.


22/f

2009. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Le.. legalábbis én nem tiltom meg
2009. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14 nap után még sztem ne feküdj le vele, már csak azért se,mert most szeded előszőr a fogamzásgátlót. Másfél hónapot tuti várj sztem. Ha nem akarsz gyereket. Amúgy meg a megszakításos módszer sem az igazi, de ha végképp nem bírjátok,akkor igen,nem lesz gáz. Van már amugy a gyógyszernek hatása, de nem 100%-os. Hozzáteszem, akkor van baj, ha a btod nem bírja időben kivenni, ugyhogy sztem várjatok! Hamegjön,utána szedd még 1-2 hétig és utána simán lefeküdhettek. Vannak jó fajta óvszerek is, amitől nem lankad le neki, addíg próbálkozzatok...
2009. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én gyógyszerem (milligest) már az első 7 nap után védett elvileg, kb. a gyógyszer szedésének a 3. hetébe feküdtem le a barátommal, volt rajta óvszer (bár ő is utálta, de ha szépen megkértem húzott:D) csak elszakadt, de nem lettem terhes, bár paráztam mert a 7 napos szünet 4. napján jött meg, ami normális mert mindig akkor jön meg azóta is, csak akkor volt para. Szóval szerintem nem vagy terhes.
2009. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, elvileg ha nem szednéd a gyógyszert már 14 napja, akkor se valószínű hogy terhes lennél utána de ha a barátod "bal-fasz" lesz az már egy másik kérdés lesz.......
2009. nov. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a betegtájékoztatóban bennevan h mikortól véd. nézz utána.
2009. nov. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elolvastam a betegtájékoztatót -.-

De mivel a tájékoztató szerint ezt pattanásos bőrre írják ki de van fogamzásgátló hatása is, ezért konkrétan nincs benne, hogy mikortól véd. Fórumokban olvastam, hogy az első naptól véd de sztem ez marhaság, olvastam 14-et ezt inkább elhiszem, de biztosra akartam menni lenni a dolgomban :)

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 25. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Lefeküdhetsz, csak 9 hónap után egy kisbabát kell ringatnod!
2009. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátod nem normális. Bármilyen betegséget terjeszthettek egymásba.
2009. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!