Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon azért nem jön meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azért nem jön meg egy hónapja mert teherbe estem? De semmi más tünet nincs, csak már 2x nem jött meg.

Figyelt kérdés
Nem védekeztünk soha a pasimmal de mindig kimostam zuhannyal max 5perccel azután h belém élvezett.
2013. dec. 12. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehzé elmenni venni pár tesztet?
2013. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
akkor nagy az esély a terhességre. vegyél tesztet és kiderül.
2013. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
veszek majd csak szoktak tünetek lenni hányás, étvágy rosszullét? nekem miért nincs?
2013. dec. 12. 22:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Erre rábsztál.
2013. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elég nagy az esély rá.

De hihetetlen egyszerűen már, hogy senki nem bírja felfogni, hogy a zuhanyos "kimosás" szinte semmire se jó??? Grr.

2013. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Várandós vagy.Amúgy 5 perc után kimosni =semmi.Védekezni kell valahogy,egy abortusz meg nem gyerekjáték.De ne legyen igazam.Vegyél mihamarabb tesztet!
2013. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sok nönke nincs semmi tünet cska az hogy majd elkezd nöni a apocakja. Már rég kellett volna tezstelened. Én simerek olyan nöt aki 1 percen belül irrigált mégis terhes lett. Azt ugye tudod hogy ez a zuhannyal kimosod nem túl egészsges....?
2013. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ugye ez egy vicc? :D

ilyen buta párok nem létezhetnek

2013. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vicc? Viccnek is rossz.


Kérdező! Mégis milyen tünetre vágysz még, amikor megkaptad a legnagyobbat: NEM JÖTT MEG!

Ez a LEGELSŐ és a LEGGYANÚSABB tünet, ugyanis az összes többi korai terhességi tünet NEM egyértelmű, ugyanis a legtöbb nő a terhesség korai szakaszában pont olyan tüneteket tapasztal, mint mielőtt megjönne.


A hányás, hányinger...stb. "klasszikus" terhességi tünetek csak jóval később jelentkeznek (6.-8. hét környékén), de NEM mindenki tapasztalja őket.

2013. dec. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet, nem vagyok terhes, de akkor miért nem jön meg?
2013. dec. 16. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!