Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik a második...

Anyukák, akik a második babával teherbe estetek, fájt a melletek? Tervezzük a kistesót, de nem fáj a mellem. Más volt a tünet mint az első babánál?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem épp ide való kérdés, de Hozzátok szól, akik már anyukák, szoptattak, és most várják a kistesót. Elvileg még 3 napom van a nem vártig, első babámmal ilyenkor már fájt a cicim úgy a 11-12. hétig. Sőt menzik előtt is mindig fájt. De most menzi előtt sem fájt eddig.

Tapasztalatotok van? Ugyan olyanok a tünetek?


2010. jún. 11. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a két éves fiam még szopizik,most vagyok 2 hetes és 4 napos terhes,és pont ma figyeltem fel ,hogy fáj a mellem.
2010. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt a mellem, 14 hónapos volt a lányom még szoptattam amikor terhes letten. Viszont a 8. hét körül már nem volt jó a szoptatás, így megkértem a lányomat hogy most már ne szopizzon mert anyának már nem jó. Azóta nem is kérte a cicit. Most is csak nagy ritkán ha jön rá hogy neki is kell, a látja a kistesóját szopizni.
2010. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 kislányom van egyik terhesség előtt sem fájt a mellem...
2010. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Remélem hogy hamar összejön a kistesó nekünk is!
2010. jún. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!