Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült teherbe...

Szerintetek sikerült teherbe esnem? Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
jangee fogamzásgátlót szedtem, dec 19én volt az utolsó szem, 21én meg is jött, azóta nem szedem a gyógyszert, és folyamatosan próbálkozunk. január elején kicsit barnás volt a hüvelyváladékom, görcsöl a hasam, fáj a hátam, a melleimmel semmi különös nincsen, de néha szédülök, és hányingerem van a nap bármely szakában. 19 én kellene először megjönnie, van teszt de nem merem még megcsinálni, nehogy ne mutasson semmit,discolor strip teszt van, nem tudom mennyire jó, mennyire érzékeny. Kérlek ne nézzetek hülyének, nagyon szeretnék egy babát, és kíváncsi lennék, kinek mi a meglátása! Kai értelmes tanácsot tud írni nagyon köszönöm!
2012. jan. 15. 11:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ebből még akármi is lehet. A barnázás akár a gyógyszer abbahagyása miatt is lehetett. Viszont a tüneteid nem rosszak! :) Szorítok, hogy baba legyen! Szerintem ráérsz 19-én tesztelni!

Majd írd meg mi újság!

2012. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szia, tudod mindig az van hogy nagyon szeretnénk babát és tul hamar keressuk a jeleket.Szerintem lehetnek jelek de még korai.Szorítok neked de még ne csináld meg mert szinte tuti hogy negatív lessz.A teszt papírjaiban fel van tuntetve mennyire érzékeny.Ha 10-es akkor nemvárt elott megcsinálhatod:)
2012. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ha 19.-én kell megjönnie akkor vissza számolva 14 napot van a peteérésed,ami ha jól számolom 5.e és környéke + - pár nap,tehát a barnázás jelezhette a peteérést!

Ha ebben az időben együtt voltatok akkor lehetséges hogy sikerült,de az csak menstruáció elmaradta után pár nappal derül ki!

Ha most esetleg nem sikerül se csüggedj,mivel fogamzásgátló után sok nőnek szokott bezavarodni a szervezete!Legyél türelmes és sok sikert kívánok!

2012. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
mikor én 2 hónapja abbahagytam a gyógyszert akkor nekem az első 38 napra jött meg.20.naptól 5 napig barnáztam,vérezgettem,de csak enyhén,valószínű,h peteéréses vérzésem volt,persze mellette görcsöltem is.remélem hogy nálad nem ez,hanem baba van a dologban.
2012. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én dec2-án hagytam abba a gyógyszert,dec 6-án jelentkezett a még kihagyásos vérzés! 15-től nekiláttunk baba projectelni,20-án kellett volna lenni ovunak,hát mi együtt voltunk 15,17,18,20-án! Aztán köv.héten hasszúrka,rá egy hétre mensi szerü tünetek! Január 3-án kellett volna megjönnie,de nem jött! 5-én hányinger,meg amit el tudsz elképzelni,teszt negatív! 10-én teszt negatív! 11-én megjött 36 napra! Hát ennyire kitolta a gyógyszer abbahagyása! :( Tehát nincs baba,csak a hormonok szórakoztak velem,és vissza számolva amikor azt hittem beágyazódáa miatt szúrkál a hasam,na akkor volt a peteérésem! :( Remélem nálad nem lesz ilyen,és sikerül a picúr project! ;)
2012. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi a jókívánságokat, és a tanácsokat! Megvárom hogy késsen aztán tesztelek, azt írja a tájékoztató 25ös az érzékenysége nem 10es.
2012. jan. 16. 09:45
 7/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok! Ma kellett volna megjönnie de még semmi, ha nem jön meg pár napon belül hétvégén apuka tesztelni akar.Nem korai még?
2012. jan. 19. 14:34
 8/23 anonim ***** válasza:
Lehet,ez egyén függő! :) De elvileg ha nem jön meg,után egy-két nappal már elvileg jó eredményt mutat teszt,de vannak kivételek! Szóval he nem jött meg tegnap,és ma sem,akkor hétvégén nyugodtan tesztelj! De a nők többségének sokat késik a gyógyszer abba hagyása után! :( Ha jól számolom ez lesz az igazi első mensid! Ugye?
2012. jan. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok!

Szerintem simán tesztelhetsz hétvégén csak 10-es érzékenységűt vegyél és reggel elsőből csináld és természetesen írd meg nekünk az eredményt!

Drukkolok nagyon!:)

2012. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ja,tényleg! Várjuk az eredményt! :)
2012. jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!