Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek az 5....

Van itt olyan akinek az 5. hónapban sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
Ez az 5. próbálkozós hónapunk. A utolsó mensesem időben megjött, remélem ezentúl is így lesz (elötte volt, hogy 50 napra jött meg), így most talán sikerülhetne. Ma vagyok a 14. ciklus napon, hétvége felé várható a peteérésem ha lesz. Nektek hányadik hónapban sikerült? És szerintetek mi lehetett az oka, hogy nem az első hónapban jött össze? Én most nagyon reménykedem. Az életünk is helyre jött, eddig sok volt a stressz az építkezés miatt, most végre beköltöztünk, karácsonykor végre nyugi lesz, remélem össze jön a baba.
2011. dec. 20. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia !

Igaz mi nekünk már ez nem az 5.hónap,de ost volt októberben 1 éve hogy próbálkozunk,de nagyon stresszesek voltunk,a párom épp válófélben volt,új házat kellett vennünk,felújíttatni...szóval,nem volt egyszerű ,ezért a menszeszem is rendszertelen volt volt hogy 48.-napra jött meg =/ azóta naggyából nyugis lett méhpempőt szedek a teherbeesés végett,meg a ciklusom beállítására,a ciklusom az utóbbi időben tökéletesen jött meg. most voltam hétfőn uh.n és megvastagodott a méhnyálkahártyám,így 3 hét múlva kell vissza mennem . Azaz jövőre. Reméljük sikerült.nagyon várjuk már ,(első baba lenne)

2011. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Drukkolok, hogy baba legyen és minden rendben legyen.
2011. dec. 20. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
és veled,mizujs? Szedsz valami vitamint ,vagy csak úgy szimplán eggyütt vagytok a pároddal amikor csak tudtok ?
2011. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első hónap elött nekiálltam a Femibiont szedni, de annyira rámjött tőle a farkas éhség, hogy fél hónap után abbahagytam. Úgy gondoltam, hogy majd nekiállok ilyesmit szedni ha összejön a baba, tudom hogy elöbb is kéne, de én így fogom csinálni. A Barátcserje kapszulára gondoltam amúgy, hogy nekikéne állnom szedni, hátha segít.

Azon kívül, hogy együtt vagyunk a párommal, más nem csinálunk. Bár nálunk lehet, hogy az is a baj, hogy túl sűrűn szeretkezünk. Remélem mostmár hamar összejön.

2011. dec. 21. 06:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem pont ebbe a hónapban sikerült, ez az 5. hónapunk. :)

Ne aggódj biztosan hamarosan sikerül!

Sok sikert és boldog karácsonyt!!!!!!!

2011. dec. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt pont az 5. próbálkozós hónap,úgy néz ki sikerült,holnap leszek 5. hetes.

Első baba 8. hónapban sikerült.

2011. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valamiért úgy érzem, hogy nálunk is most lesz a "fordulópont". Köszönöm a válaszokat! Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!
2011. dec. 22. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!