Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült teherbe...

Szerintetek sikerült teherbe esnem? Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
jangee fogamzásgátlót szedtem, dec 19én volt az utolsó szem, 21én meg is jött, azóta nem szedem a gyógyszert, és folyamatosan próbálkozunk. január elején kicsit barnás volt a hüvelyváladékom, görcsöl a hasam, fáj a hátam, a melleimmel semmi különös nincsen, de néha szédülök, és hányingerem van a nap bármely szakában. 19 én kellene először megjönnie, van teszt de nem merem még megcsinálni, nehogy ne mutasson semmit,discolor strip teszt van, nem tudom mennyire jó, mennyire érzékeny. Kérlek ne nézzetek hülyének, nagyon szeretnék egy babát, és kíváncsi lennék, kinek mi a meglátása! Kai értelmes tanácsot tud írni nagyon köszönöm!
2012. jan. 15. 11:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia, nekem ugyanez volt, majdnem 2 héttel kisebb volt, aztán a 12 hetes uh-ra behozta:)

A dolki szerint az sem ritka, hogy későbbi a peteérés, de az is lehet, hogy elmérte, mert ilyenkor annyira picik, és pár milliméter is jelenthet akár egy hét eltérést is:)


Gratulálok!

2012. febr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
elszámolta a doki hirtelen kiderült mehetek 12hetes uhra stb. tudtam.
2012. márc. 13. 13:42
 23/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ez jó hír! És te hogy érzed magad? Azon kívül,hogy repdesel a boldogságtól??? :)
2012. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!