Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Nos. Fogamzasgatlot szedtem es tartottam 7 napos szunetet. Az utan, vasarnap, el kellett volna kezdem az uj csomagot.4 nap mult el azota es nem szedtem be, de parommal kozosultunk es belem is elvezett.Engem most konkretan az erdekel, hogy van e ra esely, hogy terhes maradtam? Es mikor csinalhatom meg a tesztet, mert most eleg ideges vagyok. Nem is baj, ha terhes maradtam, de megis erdekel. Szerintetek?
2013. dec. 12. 21:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
En akkor is mondtam neki,hogy vallalnam,o pedig azt mondta,hogy jobb,ha nem es imadkozzak,hogy nem estem teherbe.. na de.. akkor megis lehetseges,hogy ezuttal teherbe estem?
2013. dec. 13. 00:50
 12/14 A kérdező kommentje:
Tehat akkor megis lehetseges,hogy ezuttal teherbe estem?
2013. dec. 13. 00:54
 13/14 A kérdező kommentje:
Elnezest,hogy megegyszer feltettem a kerdest,telorol vagyok...
2013. dec. 13. 00:55
 14/14 anonim ***** válasza:

"Tehat akkor megis lehetseges"


Mi az, hogy MÉGIS? Eddig is mindannyian azt írtuk, hogy IGEN van esélyed rá, hisz nem védekeztél.

Pont annyi esélyed van rá, mint minden olyan nőnek, aki nem védekezik.

2013. dec. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!