Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most elkezdjem szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most elkezdjem szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Jangee nevű fogamzásgátlót írt fel novemberben a nőgyógyászom,még nem szedtem ez előtt.Azt mondta mikor megjön azon a napon szedjem be az első szemet és attól kezdve szedjem.Ma megujjazott a barátom,szűz vagyok és véreztem de nem tudom az aktustól-e vagy mert menstruálok,mert ma/holnap kéne megjönnie.Részben azért is írattam fel a fogamzásgátlót mert nem állt be rendesen de most nem tudom elkezdjem e akkor ma szedni? Ha nem jött mégsem meg és beszedem bajom lesz?

17/L



#szűz #Jangee #fogamzásgzátló
2013. dec. 2. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem túl egészséges akkor beszedni a gyógyszert mikor nem menstruálsz. Várj még vele. Elolvastad amúgy a betegtájékoztatót? Szerintem nem kötelező elkezdeni az első napon. Le van minden írva. Ha holnap kezded el szedni vagy azután, akkor sem lesz gond. Olvass betegtájékoztatót, biztos van a szedésére vonatkozó rész!
2013. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!