Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki milyen fogamzasgatlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen fogamzasgatlot szed? Mennyibe kerul?

Figyelt kérdés
Arra leennek kivancsi kinek mulyen fog.gatloja van es mennyire van vele megelegedve.Most szeretnem ujra elkezdeni 5ev kihagyas utan...Jo lenne minel kisebb hormontartalmu
2013. dec. 2. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én lindynette 20-szedek. Tökéletesen megvagyok vele elégedve. Én. De barátnőm például hányt tőle, neki nem volt jó, ezért ne így és ne itt válassz, mert ami nekem/nekünk jó neked nem biztos. Menstruációm normalizálódott, kb mindig tudom mikor jön meg, nem görcsölök és nem is vagyok előtte hisztis. Nem híztam, nem pattanásosodtam. Nekem jó. Kb. 6 ezer a 3 havi adag.
2013. dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én először a Lindynette 20-at szedtem, most a Lindynette-t, közel 6000ft! nekem bevált!
2013. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Corenelle, 6000 Ft 3 havi adag. Nekem ez vállt be.
2013. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
tri regol 4eve szedem tokeletes 3800ft 3havi adag ez egyébként régi fajta nem hiztam semmit nem fáj ha megjon es rendszeres a menstruacium ez am a legjobb fajta mert 3fázisu
2013. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
cypromix, kb. 2000 Ft a 3 havi adag. De ezt csak akkor ajánlják, ha hormonproblémáid vannak, csőnya bőr, extra szőrösödés, mert elég magas a hormontartalma. Mondjuk én nem bánom, amióta szedem, valóban szép a bőröm.
2013. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!