Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után, hogy lehet megszokni újra a gumit?

Figyelt kérdés

Évekig szedtem fogamzásgátlót, szerencsére soha nem kellett mellette gumi. Most antibiotikumot szedtem és borzalmas volt gumival. Hiába vagyok nedves, belül nem csúszik a gumi, talán ki is száradok, ha megérzem. A párommal vettünk síkosítót, csak egy picit tettünk a gumira, de úgy meg túlságosan is csúszott, akkor ő nem érzett szinte semmit.


Hamarosan abba kellesz hagynom a gyógyszert, de rettegek, hogy rámegy a kapcsolatunk, hogy nem tudjuk élvezni a szexet.


Hogyan tudnék újra hozzászokni?


2013. nov. 26. 13:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
nehezen, talan sehogy... nalunk is hasonloan mukodik, es en is azt erzem, hogy ramehet a kapcsolatunk is. nem jo erzes igy gondolkodni, de hazudni sem tudok magamnak (sem neki).
2013. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Én nem szedhetek fogamzásgátlót, mivel hajlamos vagyok a trombózisra, és a gyógyszertől azt kaphatnék. Így marad a gumi. Szerintem ugyanúgy élvezhető,a páromnak se gond. Ha valaki igazán szeret, akkor nem hagy el azért, mert óvszert kell húzzon.
2013. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Kérdező! Sajnállak téged, titeket nagyon.:( de az élet ilyen, emberből vagy, megfázhatsz amire gyógyszer kell. Azért az egészséged fontosabb.. de ha valóban meggyógyultál, nem szedheted újra mert most szünetet kell tartanod ?
2013. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljatok ki több fajtát, valamelyik csak bejön. Meg kell szokni, de meg lehet.


Hogy erre rámegy a kapcsolat... Ez nekem fura. És akkor mégis hogyan tovább? Te akkor lefekszel bárkivel gumi nélkül? Vagy a pasid keres olyan csajt, akivel lehet gumi nélkül? Nem hiszem, hogy az olyan egyszerű lenne, a kiscsajokat leszámítva egy értelmes nő nem fekszik le óvszer nélkül egy friss kapcsolatban, gondolva a nemi betegségekre.

Szóval ha ez nektek most ekkora probléma, az akkor is az lesz, ha rámegy a kapcsolat.

2013. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ennyire hadilábon áll a kapcsolatotok? Ennyitől tönkremenne? Más problémák is vannak itt kérem szépen : )
2013. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos ha valaki megszokta a jót akkor ahhoz ragaszkodik. Ha nem tudtok megoldást találni és csak szenvedtek akkor valamelyikőtök majd megunja és tovább lép ez már csak az egymáshoz való szereteten/ragaszkodáson múlik. Szerintem nem lehetetlen hozzászokni csak egy tortúra és sok megoldást végig kell próbálgatni. Az biztos, hogy próbára teheti a kapcsolatot de ha ennyi tönkre teszi akkor jobb, hogy most derül ki mint évek múlva.
2013. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

3-as igen most csak szünetet tartok, de most tartok egy kivizsgálás közepén és ha beigazolódik hogy mi a bajom, olyan gyógyszert kellesz szednem, ami mellett nincs értelme a fogamzásgátlónak mert üti a hatását és veszélyes is a kettő együtt.


Többieknek, nem arra céloztam hogy most azonnal tönkremegy a kapcsolatunk, pont ezt szeretném megelőzni, ezért kérek tanácsot, hogy hogyan lehetne jobb. Kinek mi a tapasztalata. De mint köztudott egy kapcsolatban ha nem működik a szex, ott nagyon hamar tönkremegy a kapcsolat is. Nem vagyok mér tizenéves, persze hogy nem feküdnék le új kapcsolatban gumi nélkül. Egyelőre nem azon gondolkozom, hogy mással, hogyan oldjam majd meg, hanem, hogy a jelenlegi kapcsolatban hogyan szokjak hozzá újra. Reméltem, hogy hasonló cipőben járók tudnak valami "praktikát"

2013. nov. 26. 13:44
 8/20 anonim ***** válasza:

Náluk egyáltalán nem probléma a gumi, sőt! Én néha még jobban is élvezem abban, mert olyan nedves vagyok, hogy a csupasz farkát néha kevésbé érzem, pedig elég méretes :)

Szóval pozitívan kell hozzáállni.

Az azért elég komoly lenne, ha erre menne rá a kapcsolat........


27N

2013. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nekem sem volt gondom régen a gumival, sokáig azzal védekeztem, mire megtaláltam azt a férfit, akinél elkezdtem a gyógyszert. Csak hogy egy előző válaszoló is írta, aki egyszer hozzászokik a jóhoz, nehezen áll vissza.

Persze el is kezdtünk beszélgetni a dologról, mert kommunikálunk, ha gond van. Nem olyan kapcsolatban élünk, ahol szőnyeg alá seperjük a gondokat. Én mondtam neki, hogy vegyünk síkosítót, mert nem csúszik eléggé és kellemetlen. Majd ő szólt, hogy így meg nem érez szinte semmit. És persze fel is vetettük, hogy akkor kísérletezünk a különböző fajtájú óvszerekkel, hogy megtudjuk, nekünk melyik a megfelelő.


De mégis félek, hogy mi van ha azt hiszi, hogy azért nem élvezem, mert nem kívánom, vagy mert vele van a baj.

2013. nov. 26. 14:02
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha már itt tartunk a válaszolók mondhatnának pár jó minőségű megbízható, nem szakadós, kényelmes fajta óvszert amivel még élvezhető a szex.
2013. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!