Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés
Öt hónapig szedtem fogamzásgátlót, most úgy döntöttem, abbahagyom, ha nem is örökre, de legalább fél évre, hogy kitisztuljak. Szombaton kellett volna bevennem az új levelet, akkor még megvolt, majd vasárnapra elmúlt. Tegnap se volt egész nap semmi, este azonban elkezdett egy picit pecsételni. Pár órán át tartott, majd este 9 körül megint semmi se volt. De most megint elkezdte, pedig eddig reggel se volt semmi, most meg igen. Ez ilyenkor normális?
2013. szept. 17. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A nőgyógyász csak dísznek van... Nem értem..GYÓGYSZERRŐL van szó!! Miért nem lehet felhívni, vagy elmenni a nődokihoz, vagy egyáltalán azelőtt kikérni a véleményét mielőtt abba hagyod és érdeklődni a mellékhatások után?!?! -.-'''
2013. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból nem normális dolog,hogy pecsételgetsz,de ha abból a szempontból nézed,hogy eddig hormonnal tömted magad,és most egyik pillanatról a másikra abba hagytad,így nézve "igen". A hormonháztartásod próbál hozzászokni a hormonmentes ciklushoz,nincs ami beszabályozza,egyszerűen vissza kell neki állni a normál kerékvágásba,ami lehet,hogy eltart egy darabig.

Én kb. fél éve hagytam abba...eleinte nem éreztem különbséget,mert ugyanúgy 29 napra megjött..most már érzem,mert előtte egy héttel vagy pár nappal már görcsölök,most már minimum 4-5 napokat késik a 29 naphoz képest és sokkal erősebben vérzek,van amikor nem 5 napig tart,hanem 7 napig...időnként nekem is előfordult,hogy a folyásom véres volt a ciklusom alatt...Mellfájdalom is csak ritkán fordul elő már,a gyógyszer alatt mindig jelentkezett.

Majd csak helyre áll.

De viszont én többet szedni nem akarom..rettentő rombolást tud végezni a szervezetben.Mindennek megvan a természetes menete.

2013. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, én is ezért hagytam abba. valószínűleg többet nem is fogom szedni, mert nagyon nem tesz jót hosszú távon..
2013. szept. 17. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.

Nekem az idegrendszerem kezdte ki...

2013. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!