Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Okt. 7én bevettem egy 72 órás tablettát. Majd rá 5 napra megjött. De amúgy 14.én kellett volna. De a tájékoztaton az volt h van vérzés 5-6 nap múlva ez egy mellékhatás.. És ebben a hónapban időben megjött. Szóval nem vagyok terhes igaz?:)
2013. nov. 19. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Teszt? Nőgyógyász?
2013. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És megdugtak ez idő alatt? Csak ezt nem írtad le.
2013. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elmesélem. Szóval okt. 6án voltunk félévesek. És az volt hogy hát megtörtént aminek kellett. De a barátomnak nem állt fel a gumiban (ő is szűz volt gondolom izgult) így hát nem gondolkoztunk és levette. Csak kb 2szer volt bennem mert nagyon fájt. Ráadásul nem is véreztem. És akkor már jóval később pár hete óvszerrel csináltuk és akkor szakadt át a szűzhártyám szóval vicces a dolog. De a lényeg hogy akkor okt7én voltam nőgyógyásznál ő azt mondta ,hogy azért vegyem mert az ördög nem alszik és hát bennem volt. De azt mondta ,hogy nem valószínű amúgy a terhesség.:)
2013. nov. 19. 15:41
 4/6 biaaa3 ***** válasza:
Na várjunk csak! Gumiba nem állt fel neki?? Még merevedés előtt felhúzta? Vagy miután felhúzta, utána lankadt le? Egyébként mindegy, hogy hányszor volt benned, elég ha egyszer beteszi, az előváladékban is lehet ondó, és akkor is terhes lehetsz. Hány évesek vagytok egyébként?
2013. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 biaaa3 ***** válasza:
Jah, és honnan tudod, hogy mikor szakadt el a szűzhártyád?!? Nem bántásból mondom, de elég tájékozatlannak tűnsz abból ahogy írsz, előbb utána kéne nézni dolgoknak, hogy legalább az alapvető dolgokkal tisztába legyetek, pl: hogy nem kell, hogy elélvezzen benned, ahhoz, hogy terhes legyél, és hasonlók, és majd csak azután kipróbálni.
2013. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tudatlan. Mert ezekkel en is tisztaban vagyok. Ezert vettem be a tablettat. Es onnan tudom hogy mint mar mondom aljd volt bennem majd amikor elvesztettem akkor vereztem es nagyon fajt akkor. De ez a ketto alkalom nem egyszerre volt
2013. dec. 3. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!