Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

okt.22-en megjott es elkezdtem szedni a jangee fogamzasgatlot melynek betegtajekoztatojaban az all hogy ha a ciklusom elso napjan kezdem szedni akkor mar vedett vagyok. a ciklusom 4. napon szeretleztunk a parommal es belem elvezett. teszteljek inkabb vagy nincsit felnem?

ertelmes valaszokat kerek.


2013. nov. 13. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a betegtájékoztatónak sem hiszel, mi sem tehetünk sokat. Én is az első nap kezdtem el szedni, 9 nap után voltunk együtt először gumi nélkül (akkor múlt el minden), nem élvezett még belém, nem lett baj. 12 nap után csináltuk élesben. Azóta sincs baj. Azért szeded hogy ne legyél terhes, ha a betegtájékoztató azt írja hogy első naptól véd, akkor első naptól védve vagy. Ne tesztelj. Szedd tovább normálisan, antibiotikumot ne szedj mellé és nem lesz gáz. Vagy ha mégis kell szedni akkor gumizzatok +1 hétig utána.
2013. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!
2013. nov. 13. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!