Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes fogamzasgatlo melett?

Figyelt kérdés

Elso honapom, hogy szedem. Mindent ugy csinaltam ahogy kelett, jo mondjuk nem mindig ugyan az az idopont, hanem kb +-20-30 perc. Ma vettem be a 9. tablettat, es tegnap este szeretkeztem parommal, es el is ment bennem. Nem tudom, de en meg mindig felek hogy nehogy baj legyen. Lehet en vagyok mar paranoias? Csak nekem most annyira furcsa meg gumi nelkul, es nem tudom mennyire bizhatok a fogamzasgatloba. Nogyogyasz irta fel, persze csak 3 honapra, mert tulajdonkeppen ez csak egy kezeles, mert cisztaim vannak a mehembe.


19/l


2013. nov. 9. 11:18
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs, elirtam, "a petefeszkembe vannak cisztak" *
2013. nov. 9. 11:19
 2/5 anonim ***** válasza:
A +- perc nem számít... Inkább az a gond, hogy ahogy elkezded szedni a gyógyszert 1 hónapot kell várni, azután véd nagyobb százalékban... Tudom, úgy van a betegtájékoztatóban, hogy az első szemtől véd, de az orvos is elmondja, hogy min.1 hónap!
2013. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi egy hét után voltunk együtt és a biztonság kedvéért csináltam tesztet is szóval nyugi. Szerintem nem lesz semmi baj, nálam sem volt. :) 19/L
2013. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 josek ***** válasza:

az első gyerekem így született, párom rendesen szedte ahogy kell, de az orvos szerint mi bele estünk a 0.1%-ba

már nem bánom ,,:)

2013. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez megnyugtato. en 19 vagyok, es nem szeretnek meg gyereket. :-s
2013. nov. 18. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!