Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? 16/l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? 16/l

Figyelt kérdés
a menstruációm utolsó napján szeretkeztünk a barátommal, és nem vettük észre, hogy közben lecsúszott, majd feleszméltünk úgy másfél perc múlva és akkor már megint védekeztünk a végéig..vajon mennyi eshetősége van hogy terhes legyek?
2013. nov. 17. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
lehetőség van rá, de a te esetedben ez kb 0,001%.
2013. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ez a válasz elég meddő ötlet volt...nem értem miért kell rosszindulatúan ítélkezni. Szerelmes vagyok a barátomba, ezért neki adom magam. Védekezünk, mert felelősségteljesek vagyunk ennyire. Nem voltunk elég körültekintőek tudom, és emiatt aggódom és megkérdeztem...Én kérek elnézést.
2013. nov. 17. 20:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az vagy, bár nem tudom mennyi esély van rá. De mivel egy ondó is elég ahhoz, hogy teherbe ess (akár akkor is, ha menstruálsz), szerintem végezz el egy tesztet.
2013. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azért köszönöm a válaszokat..,ez most nagyon bosszant mert mindig nagyon figyelek erre és a barátom bármennyire szeretné, nagyon nem szeretnék védekezés nélkül lefeküdni vele..és erre pont egy ilyen apróság miatt fő a fejem egy hónapig..
2013. nov. 17. 21:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Mennyire csúszott le? A makkon rajta volt még? Akkor nem lesz gond.
2013. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy teljesen..szóval lenn volt a földön..:/ de azért csak nem lesz semmi baj..
2013. nov. 18. 21:31
 7/13 anonim ***** válasza:

a teszt is biztosat csak min. 14 nap múlva mutat.

Kicsi a valószínűsége, de megeshet. Mindenesetre próbálj megnyugodni. 72 órás tabi nem jöhet szóba? A Barátod elélvezett?

2013. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem...az elején csúszott le, és akkor újat nyitottunk..és védekezés közben ment el. én aznap citromlevet ettem amitől elmúlt a vérzés..aztán egy-két nap múlva megint elkezdte..
2013. nov. 20. 20:32
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon hogy válaszoltatok..:) remélem tényleg nincsen semmi.
2013. nov. 20. 20:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Újabb lehetek-e terhes kérdés ....

Ha ezt nem tudod ne szeretkezz

2013. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!