Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Minden ellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Minden ellene szól, a rosszullét szerintem a pániktól lehet, attól kiütésem is lett.

Figyelt kérdés
Szeptember 8-án védekezés nélkül történt meg a dolog, nem hatolt belém, de nem tudom, hogy valamilyen véletlen folytán került-e a hüvelyem közelébe ondó. Rá három napra esemény utáni escapelle tablettát vettem be, még benne voltam a 72 órában, de nagyon a vége felé jártam. SZeptember 16-tól véreztem, kevés volt, négy napig tartott. Ezután megnyugodtam, viszont hiába vártam, nem jött meg. Ez nem volt újdonság, régebben is többször kimaradt a menstruációm, viszont most elkezdtem émelyegni, gyakran elgyengültem. Elvégeztem egy X-Epil terhességi tesztet, mindkét csík negatív lett, habár napközben végeztem. Ezután ismét megnyugodtam, el is múltak a rosszullétek, az émelygés, Október 25-én pedig megjött, hat napra, élénkpiros vérzéssel, görcsökkel, normális mennyiségű vérzéssel. Teljesen megnyugodtam, azonban az utóbbi egy-két napban újra megjelent a terhességtől való félelem, ezzel együtt pedig a rosszullétek, a nap bármelyik szakaszában. Elvégeztem egy Romed terhességi tesztet, mind a három csík negatív eredményt mutatott. A rosszullétek betudhatóak a félelemnek és a pánikolásnak, vagy terhességre utalnak? A hátam nem fáj,a melleim sem, nem is nőttek meg, alapvetően az émelygésen, a fojtó érzésen kívül semmilyen tünet nincs, az viszont nagyon sokszor együttjár azzal, hogy képtelen vagyok enni. Terhes lehetek?

2013. nov. 17. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze...behatolás NÉLKÜL TUTI H AZ VAGY! -.- Édes Istenem... Hány éves vagy te?!
2013. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem inkább pszichológushoz menj.
2013. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kétlem, szerintem kicsit túlizgultad. Mivel az esemény utáni tabletta a legtöbb esetben vérzést okoz, ahogy nálad is, így felboríthatta az előtte megvélő egyensúlyt, és ezért is késhetett a következő menstruációd. És hát a stressz amúgy is befolyásolhatja, ahogy a rosszullétet is.
2013. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem te vagy Szűz Mária reinkarnációja, behatolás nélkül még te sem vagy képes teherbe esni.
2013. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!