Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj van? Terhesség fenn áll?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mogyi123 kérdése:

Baj van? Terhesség fenn áll? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Múlt hónapban (dec. 15-én) nagyon fájt a vizelés - kirázott a hideg, - pár alkalommal (2-3)véres cseppeket fedeztem fel a vizeletemben.

Dec. 21-25-ig megjött a havi vérzésem a megszokott időben és módon.


Azóta voltunk együtt a párommal, de védekeztünk. (Egy alkalommal nem, de szinte csak belém hatolt és egyből ki is vette.)


Pár napja nem érzem vmi jól magam, reggelente kicsit hányingerem van illetve szédülök is kicsit, vagyis szinte egész nap.

De emellett irtózatosan félek, hogy terhes vagyok. Kicsit olyan amikor nincs eszemben, lekötöm magam vmivel, nem is érzem magam rosszul. Biztosan rátesz, hogy félek..


A héten vagyis 2-3 nap múlva várom a következő menstruációmat.



2013. jan. 14. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A véres vizelet, nem igazán terhességre utaló jel... Menj el nőgyógyászhoz. Ja és vegyél egy tesztet.
2013. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Véres vizelet leggyakrabban felfázás, semmiképp nem terhességre utal.

De a teszt a biztos a terhesség kiderítésére.

2013. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, csak fel vagy fázva, és ráadásképp stresszeled magad.
2013. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem valószínű.
2013. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem terhesség hanem felfázás vagy vesekő.
2013. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De csak egyszer volt véres a vizeletem, azóta nem, sőt a fájó pisilés is elmúlt.


De amint már írtam, pár napja rosszul vagyok, a hányingeres dolog nagyon zavar.


köszönöm, hogy ennyien írtatok.

Megvárom ezt a pár napot, próbálok megnyugodni.

2013. jan. 14. 18:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött, pontosan egy napot sem késett, igaz nem túl sok, de most már valóban megnyugodtam. :)
2013. jan. 18. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!