Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek e terhes? Nagyon félek :s

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek e terhes? Nagyon félek :s

Figyelt kérdés

Szóval.. Kb két hete lefeküdtünk a barátommal. Használtunk óvszert, minden. meg mikor elment akkor is inkább kivette.

De azóta nagyon félek. hónap közepe/vége körül kellene hogy megjöjjön és már alig várom !!

De nemtudom, lehet csak bebeszélem magamnak ezt az egészet, meg már utána is jártam a neten hogy mik a tünetek és kb egyiket sem produkálom de akkor is félek. Mit tegyek ?:s



2013. jan. 9. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:

jobban is teszed, ha félsz


a stressz növeli a spontán vetélés kockázatát

2013. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha használtatok gumit.Ráadásul kivette akkor nem.
2013. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
még szép hogy kivette amikor elment..mit vártál vágja le?
2013. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kellene egy kis szexuális érettség...

gondolom első eset volt, és lehetsz kb 14 éves.


a fertilizációs idő maximálisan az ovuláció előtti 6 nap, és az ovuláció utáni 24 óra.

magyarul. ha bejut a sperma, az ideális körülmények között maximum! 7 napig életképes. ha bejut, el kell jutni a petevezeték ampulláris részébe, és ott várnia kell amíg nem jön egy petesejt. amikor a petesejt lelökődik (ovuláció) akkor 10-12, de maximum 16 órán keresztül képes a megtermékenyülésre. utána már nem.

Azt szokták mondani, hogy a menstruáció előtti 1 hétben már egyáltalán nincs szükség védekezésre, akkor gyakorlatilag 0 a terhesség valószínűsége.


Trust me, I'm a med student.

2013. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megértem az aggódást ha van oka. 3ébe van barátnőm óvszert használunk és mindig benne élvezek el. Lekopogjam soha semmi nem volt. Szoval ha ennyire aggodalmas vagy akkor még nem neked való a sex.
2013. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na most csak a félreértés elkerülése végett 18 vagyok, és ez volt az első alkalom. Csupán ezért félek mert nem csináltam ilyet ezelőtt még soha, ezért is tettem fel a kérdést.

De köszönök minden választ :)

2013. jan. 9. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj.Védekeztetek.Az a lényeg.

Gumit húzott nem szakadt ki.Ráadásul ki is vette.Szóval ezen nem kell aggódni.

2013. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát remélem!!

köszi a választ :)

2013. jan. 9. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!