Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek úgy terhes, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek úgy terhes, hogy semmi probléma nem volt védekezésnél?

Figyelt kérdés
A legutóbbi menstruációm óta csak egyszer voltam együtt a barátommal és akkor nem történt semmi hiba. Csak óvszerrel védekezünk, de az utólagos ellenőrzésnél nem volt vele semmi hiba. Egyetlen aprócska lyuk sem. A menstruációm mégis 5 napja késik(21 napos általában a ciklusom). Teherbe eshettem mégis valahogy?
2013. jan. 7. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
annyi de annyi ilyen kérdés volt már... ha nem volt semmi gond, akkor kicsi az esélye!
2013. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mégis ott van az a kicsi az esélye. Dehát ha nem szakadt ki és nem volt lyuk, előváladék se kerülhetett belém, mégis hogy lehet esélye? Hiszen a gumin nem szivárog át. Ugyan itt olvastam, hogy egy lánnyal ugyan ez volt 1,5 éve. De hogy lehet mégis így teherbe esni?!
2013. jan. 7. 18:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy az a lány elvileg terhes is lett és abortusz mellett döntött:/
2013. jan. 7. 18:03
 4/6 okoska31 ***** válasza:

akkor az a lány mégsem frankón írta le, hogy hogyan is történt.


ha nem szakad ki a gumi, és gumi nélkül nem volt benned, és amikor elment, akkor a tövére fogva egyből kihúzta, és nem kezdte el még tolni, akkor nem lehetsz terhes.


Nem tudom hány éves vagy, de olyan 23-24 éves korodig is lehetnek ilyen eltolódások alapesetben is, nem beszélve, ha valami egyéb hatás ér (stressz, vizsgaidőszak, erős gyógyszerkúra, stb.)

2013. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Még csak 17 leszek. Nagyon félek nem szeretnék elvenni egy életet de ennyi idősen túl fiatal lennék egy babához
2013. jan. 7. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Az esély persze mindig megvan, de szerintem is csak szimpla késésről lehet szó. Egy teszttel megnyugtathatnád magad.
2013. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!