Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor terhes vagyok?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor terhes vagyok?!

Figyelt kérdés
A barátommal mindig gumival védekezünk de én minden együtt lét után ideges vagyok ezért fel szoktuk engedni vízzel az óvszert,hogy megnyugodjak..2 hete viszont nem tettük meg én meg furcsa dolgokat tapasztalok magamon. Fáj alul a hasam NAGYON, és nagyon nagy étvágyam van.. ez jelent valamit?!
2013. nov. 18. 17:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

ajj.:S:S

nagyon nyugtalan vagyok :(

2013. nov. 18. 17:45
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi még soha nem engedtük fel vízzel, csak megnézte, megnyomkodta. Ha a barátod ennyit megtett, és nem tapasztalt semmi rendelleneset, akkor totál feleslegesen parázol. A gumi ha szakad, az általában jól látható és érzékelhető. Van egy csomó hülye, aki előszeretettel irkálja be az ilyen kérdésekhez, hogy "terhes vagy" meg "mi lesz a baba neve", ezeket ne vedd figyelembe. Ha nagyon izgulsz, akkor bármikor csinálhatsz egy tesztet, a saját megnyugtatásodra.
2013. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Noydra ***** válasza:

Édesistenem... Nem leszel 1 hét alatt terhes -.-

A tüneteit csak hetekkel később érzékeled. Tippelj mennyi esély van arra, hogy pont az szakadt ki? Saját magadnak csinálod a tüneteket és a pánikot feleslegesen :)

2013. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Aktus után leghamarabb 12-14nappal érezhetsz tünetet,mivel addig nem termelődik a hcg.Ha előtte jársz időben,akkor a tüneteid 100hogy pszichések..
2013. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet és NEM vagy terhes :) !
2013. nov. 22. 11:39
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem vagyok terhes:)
2013. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!