Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel védekezzünk (hosszú)?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel védekezzünk (hosszú)?

Figyelt kérdés

A nyáron összejöttem egy pasival, külföldön, ahol mindketten dolgoztunk.A szezon végeztével mindenki ment haza.Jövőhéten meglátogat és értelem szerűen szeretnénk szexelni.Fog.gátlót nem szedek, az óvszert meg nem bírom.Valószínűleg allergiás vagyok rá.Ő vette el a szüzességem, óvszert használtunk mindig, nekem mindig alkalommal kellemetlen, égő fájdalmam volt a hüvelyben az aktus alatt, és az azt követő órákban.Aztán mikor kipróbáltuk óvszer nélkül, jó volt, nem volt gond.Megszakítással csináltuk.Azért mertem bevállalni mert pajzsmirigy alulműködésem van, elvileg nem tudok teherbe esni.De most ezt nem szeretném.

Na lényeg a lényeg, hogy valami védekezési módszer után kutatok.A pharmatexről hallottam, de a neten mindenhol lehúzzák.

Tudnátok valamit ajánlani? Köszönöm.Bunkózásra nem vagyok kíváncsi.


2013. nov. 16. 14:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

na mire ráértem volna válaszolni megírták :-)))


am pesszáriumból is van latex mentes :-)))

2013. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A pesszáriumok mostanában már orvosi szilikonból készülnek.
2013. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válastokat!

Úgy döntöttem kipróbálom az "életstílusnak" a skyn non latexét.Hátha jó lesz :)

2013. nov. 17. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!