Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel védekezzünk (hosszú)?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel védekezzünk (hosszú)?

Figyelt kérdés

A nyáron összejöttem egy pasival, külföldön, ahol mindketten dolgoztunk.A szezon végeztével mindenki ment haza.Jövőhéten meglátogat és értelem szerűen szeretnénk szexelni.Fog.gátlót nem szedek, az óvszert meg nem bírom.Valószínűleg allergiás vagyok rá.Ő vette el a szüzességem, óvszert használtunk mindig, nekem mindig alkalommal kellemetlen, égő fájdalmam volt a hüvelyben az aktus alatt, és az azt követő órákban.Aztán mikor kipróbáltuk óvszer nélkül, jó volt, nem volt gond.Megszakítással csináltuk.Azért mertem bevállalni mert pajzsmirigy alulműködésem van, elvileg nem tudok teherbe esni.De most ezt nem szeretném.

Na lényeg a lényeg, hogy valami védekezési módszer után kutatok.A pharmatexről hallottam, de a neten mindenhol lehúzzák.

Tudnátok valamit ajánlani? Köszönöm.Bunkózásra nem vagyok kíváncsi.


2013. nov. 16. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pesszárium.
2013. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hallottam egyszer egy műtéti beavatkozásról, amikor a testedbe egy olyan tárgyat helyeznek el, amitől nem lesz gyereked, és ha kéred, akkor kiműtik belőled, és minden rendesen működik, szerintem ez drága lehet, és nem tudom a nevét, ennek neked kell utánanézned, de vannak óvszerek amiben nincsenek olyan anyagok, amik egy átlagos óvszerben van, ha kivizsgáltatod magadat, akkor vehetsz olyan kondomot amiben nincsen olyan anyag, és van egy végleges megoldás is, hogy elkötteted magadat, vagy egy spirál alakú vmit helyeznek a méhedbe, és nem eshetsz teherbe
2013. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Spirált csak már szült nőknek helyeznek fel. Legalábbis ha normális az orvos.
2013. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Spirált nem igazán helyeznek fel olyan nőnek aki még nem szült

Pesszárium + hab vagy gél - kis gyakorlással menne de kell doki h megmondja mekkora kell

Parmatex - alkalmi szexre tökélete de ha 3 napig akartok szexelni egyfolytában akkor nem jó

Gumi - van speciális antialergén is neten néz utána + sikositó lehet amugy az volt a baj h nem voltál elég nedves ....

2013. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem is eszembe jutott, hogy biztosan van valamilyen speciális óvszer ami érzékenyebbeknek van.De nem ismerek ilyet konkrétan.És a pharmatex plusz megszakítás nem jó?

A pesszáriumot én is néztem, de szerintem képtelen lennék értelmesen felrakni.

2013. nov. 16. 14:23
 6/13 A kérdező kommentje:
A nedvességgel biztos nem volt gond, olyan voltam mindig mint aki bepisilt.
2013. nov. 16. 14:24
 7/13 A kérdező kommentje:

A parmatex miért nem jó ha 3 napig akarunk szexelni?


Olyan tudatlannak érzem most magam, bocsánat a sok kérdésért,de korábban ezek a dolgok nem foglalkoztattak, későn értem meg a dologra.

2013. nov. 16. 14:26
 8/13 anonim ***** válasza:

A pharmatex azért nem jó három napig, mert eleve irritációt okozhat mindkét félnek.

Létezik nonoxyol-8-al kezelt óvszer is (a pharmatex hatóanyaga is ez), arra is rá van írva, hogy 1 nap csak 1-et lehet használni belőle, mert szétmarhatja a nyálkahártyát (hüvelyfalat).


A pesszárium megint nem jó, mert az is ugyanabból van, mint a legtöbb óvszer.


Latexmentes óvszerre keress rá! Az való neked!

(webshopokban, nagyobb gyógyszertárakban, szexshopokban kapható)

2013. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
rendben!köszönöm a válaszokat
2013. nov. 16. 18:39
 10/13 anonim válasza:
Mindegyik fajra óvszerre érzékeny vagy? Mert pl engem a Lifestyle csíp, éget, de pl a Durex semmi negatív tünetet nem okoz.
2013. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!