Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire volt jogos ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt jogos ez az orvostól?

Figyelt kérdés
Az egyik nap óvszer nélkül szexeltünk a barátommal, belémélvezett és még aznap este elmentünk az egyik korházba 72 órás tabit feliratni. A barátom megvárt a kocsiban. Elmesélem az orvosnak, hogy mi történt és kérdez, hogy a barátom hol van. Mondom kint vár a kocsiban... Kérzedi, hogy nem történt-e nemi erőszak, mondom nem... mert furcsa neki, hogy egyedül vagyok. Elmondnom neki még1x hogy kint vár a barátom, azt mondja szeretné látni. Itt már ideges voltam. Mondom azért nem kísért fel, mert ismert ember és nem rég vagyunk együtt és nem akarjuk, hogy együtt lássanak minket, én csak azért jötem, hogy felírassam a tabit. Ekkor elkezdi mondnani, hogy valljam be nyugodtan, ha megerőszakoltak, nem szégyen, megvizsgál, stb. Továbbra is mondom, hogy nem történt erőszak... ekkor kérdezi, hogy hogy hívják a baátomat, mondom neki, hogy ****, azt mondja nem ismeri. Mondom, hogy amerikai rocksztár, azt együttest nem fogom neki megmondani. Vagy felírja a gyógyszert vagy megyek máshova. Végül felírta... Nagyon ideges voltam!!! Egyáltalán nem úgy néztem ki mint akit megerőszakoltak, ruhám, mindnemem egybe volt, mosolyogva mentem be. Tényleg köze van hozzá, hogy kivel voltam és miért egyedül megyek?? Kölönben is, akit megerőszakolnak azon látszik, pár napra megviseli szerintem..
2009. nov. 16. 16:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
jajajaja.....:D
2009. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Jó, de honnan kellett volna tudnom, hogy melyik választ adtad te??
2009. nov. 16. 17:45
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Amerikai rocksztár?? O.o

Ki az? Tök névtelen az oldal legalább nekünk mond el a nevét had irígykedjünk ahogy te mondanád :P

Különben is nem lehet valami tapasztalt "fószer" az a bizonyos rocksztár, ha gumi nélkül csináljátok és még beléd is ereszti. Szerintem egy normális ember ilyet nem csinál... Az az esemény utáni tabletta meg nem C vitamin... Majd rájössz ha 3 héten keresztül csak azt zabálod. Valakinek 1 db, ISMÉTLEM 1!!! db is kikészíti a szervezetét akár hónapokra kiscsillag ;) Te meg mosolyogva mész ilyen helyzetben a dokihoz?:D Lol... kis fruska... Kiváncsi lennék a korodra.

Hogy a kérdésedre a válaszom ne maradjon el és ne kezdj el sipítozni a következő:

Ha nem adtál semmilyen okot arra hogy azt higyje h megerőszakoltak akkor nem volt jogos. Viszont lehet azért kérdezte mert annyira fiatal vagy...

Ennyi

2009. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már kiskorú. Nem tudom miért fontos ez, de azért csináltuk gumi nélkül, mert nekem esett és úgy kezdtük el, és az előváladékben is lehet sperma és most qrvára nem kell gyerek, és tuti volt, hogy tabit veszek be, akkor meg már miért ne élvezzen belém??
2009. nov. 16. 18:07
 25/32 anonim ***** válasza:
82%
Úr isten...Lőjjjjjjeeeeee máááááááár le valakiiiii! könyörgöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
81%

Legközelebb meg azért rinyálsz itt mert hormonzavaros leszel a tabitól vagy terhes csak ugy snassz.

De akkor visitok a röhögéstől az tuti.

2009. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ha valakiben felmerül a bűncselekmény gyanúja, a hatályos jogszabályok szerint KÖTELESSÉGE segíteni valamilyen módon, vagy legalábbis kideríteni, hogy az illetőnek szüksége van-e segítségre. Ellenkező esetben akár nagyon komoly büntetést is kaphat.

Mivel ő valami miatt gyanút fogott, meg kellett győződnie róla, hogy valóban nem estél-e áldozatául egy nemi erőszaknak.

És hogy mi lehetett neki gyanús? Lehet, hogy a viselkedésed. És ha úgy vesszük, valóban ahhoz nincs köze, hogy kivel mész, és ha egyedül, akkor miért egyedül, de joga van rákérdezni, ha ez valamiképp megerősítheti vagy megcáfolhatja az erőszak tényét.

Sőt, asszem 16 éves kor alatt még a szülőt is kötelessége értesíteni.

2009. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Amerikai rock"sztár"? Csak nem Kozsó? :D Úgy hallottam ő akar most nagy amerikai rocksztár lenni. :D
2009. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Te normààààààààààlis vagy?Tuti volt hogy tablettàt veszel be?Akkor elöre tervezted...pfffuuu akkor mi a fràsznak nem szed fogamzàsgàtlot?Nem ugy tünik hogy nagykoru lennél.
2009. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon bunkó volt az orvos. Semmi joga nem volt így eljárni, úgyhogy nyugodtan tegyál panaszt ellene.
2009. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!