Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire volt jogos ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt jogos ez az orvostól?

Figyelt kérdés
Az egyik nap óvszer nélkül szexeltünk a barátommal, belémélvezett és még aznap este elmentünk az egyik korházba 72 órás tabit feliratni. A barátom megvárt a kocsiban. Elmesélem az orvosnak, hogy mi történt és kérdez, hogy a barátom hol van. Mondom kint vár a kocsiban... Kérzedi, hogy nem történt-e nemi erőszak, mondom nem... mert furcsa neki, hogy egyedül vagyok. Elmondnom neki még1x hogy kint vár a barátom, azt mondja szeretné látni. Itt már ideges voltam. Mondom azért nem kísért fel, mert ismert ember és nem rég vagyunk együtt és nem akarjuk, hogy együtt lássanak minket, én csak azért jötem, hogy felírassam a tabit. Ekkor elkezdi mondnani, hogy valljam be nyugodtan, ha megerőszakoltak, nem szégyen, megvizsgál, stb. Továbbra is mondom, hogy nem történt erőszak... ekkor kérdezi, hogy hogy hívják a baátomat, mondom neki, hogy ****, azt mondja nem ismeri. Mondom, hogy amerikai rocksztár, azt együttest nem fogom neki megmondani. Vagy felírja a gyógyszert vagy megyek máshova. Végül felírta... Nagyon ideges voltam!!! Egyáltalán nem úgy néztem ki mint akit megerőszakoltak, ruhám, mindnemem egybe volt, mosolyogva mentem be. Tényleg köze van hozzá, hogy kivel voltam és miért egyedül megyek?? Kölönben is, akit megerőszakolnak azon látszik, pár napra megviseli szerintem..
2009. nov. 16. 16:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
95%

Csak vered itt magad a paliddal, megdug gumi nélkül, és még te háborogsz.

72 órás tabi nem c vitamin ám...pfff. hülye 1 pi*ca vagy te hallod.

2009. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
95%
Különben én meg SP vagyok. Tudjátok az új tinilányokbálványa. De nem híresztelem mert ugyse hinnétek el.
2009. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

jajjj persze, amerikai roksztár...gumi nélkül kezdtük el, aztán mnár úgyis mindegy.....úristen:D:D

lehet azért hitte azt az orvos h megerőszakoltak, mert kb 14 éves lehetsz, és már szétvagy dugva kb:D

2009. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%

Én 14 évesen a növéremnek irtattam fel ezt a tablettàt,a sajàt nevemre...Holott palival nem is voltam.DE nem kérdezték hogy mit csinàltam satöbbi satöbbi.

Ez a te fantàziàdnak a szüleménye,vagy tényleg ugy nézhetsz ki,mint aki igen sprp nemi életet él.Most komolyan,,KI az a sztàr?Hisz nem làtunk téged,nem tudjuk ki vagy,hogy ö kivel van.Nincs veszélyben ird le légyszi!

2009. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Én meg dugtam Buffyol,Anegellel!

Bebebebebebebebe :P

És kellett tabi és kint várt a kocsiba. A doki meg nem hitte el :(((

2009. nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Jézusom, de irigyek vagyok, ha nem tudotok normáélis választ adni, csak hülyeségeket írni, akkor lapozzatok inkább, nem kell válaszolni minden kérdésre. Most írattam előszőr fel tabit, nem tudom, hogy hogy működik, mit kérdezhet az orvos és mit nem.
2009. nov. 16. 17:16
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Utàlom a rockot,nem vagyok irigy.De nem értem még most sem,hogy egy amerikai rock SZTÀR,akinek bujkàlni kell még a doki elöl is,mit keres Magyar orszàgon?És hogy jön a kérdésedhez a rock sztàr téma???????

Mi van nem szedsz tabletTàt?Akor nem valami tartos kapcsolatokban lehet részed...

2009. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

nem, nemvagyok irigyek, nem az irigység beszél belőlünk, hanem az, hogy miért ennyire átlátszó és szar hazugsággal akarod átverni a népet?

ez annyira kitaláció h ennél kitalációbb már nemis lehetne.

ha aztmondod h vmi magyar énekes akkor oké, elhisszük.

de amerikai roksztár, ne nevettess már..:D

2009. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
De még mindig itt vagy és nem a kérdésre válaszolsz.
2009. nov. 16. 17:28
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Arra vàlaszoltam, de te tisztàra hülye vagy!

Irtam hogy tölem nem kérdezösködött a doki.Valoszinü hogy töled kérdezösködött,adtàl rà okot...

2009. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!