Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire volt jogos ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt jogos ez az orvostól?

Figyelt kérdés
Az egyik nap óvszer nélkül szexeltünk a barátommal, belémélvezett és még aznap este elmentünk az egyik korházba 72 órás tabit feliratni. A barátom megvárt a kocsiban. Elmesélem az orvosnak, hogy mi történt és kérdez, hogy a barátom hol van. Mondom kint vár a kocsiban... Kérzedi, hogy nem történt-e nemi erőszak, mondom nem... mert furcsa neki, hogy egyedül vagyok. Elmondnom neki még1x hogy kint vár a barátom, azt mondja szeretné látni. Itt már ideges voltam. Mondom azért nem kísért fel, mert ismert ember és nem rég vagyunk együtt és nem akarjuk, hogy együtt lássanak minket, én csak azért jötem, hogy felírassam a tabit. Ekkor elkezdi mondnani, hogy valljam be nyugodtan, ha megerőszakoltak, nem szégyen, megvizsgál, stb. Továbbra is mondom, hogy nem történt erőszak... ekkor kérdezi, hogy hogy hívják a baátomat, mondom neki, hogy ****, azt mondja nem ismeri. Mondom, hogy amerikai rocksztár, azt együttest nem fogom neki megmondani. Vagy felírja a gyógyszert vagy megyek máshova. Végül felírta... Nagyon ideges voltam!!! Egyáltalán nem úgy néztem ki mint akit megerőszakoltak, ruhám, mindnemem egybe volt, mosolyogva mentem be. Tényleg köze van hozzá, hogy kivel voltam és miért egyedül megyek?? Kölönben is, akit megerőszakolnak azon látszik, pár napra megviseli szerintem..
2009. nov. 16. 16:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
53%
Abszolút nem volt jogos, mert eleve ott kezdődik, hogy semmi köze hozzá...
2009. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
köze éppen van hozzá, mert amennyiben olyan gyanúja támad, hogy nemi erőszak történt, akkor azt kötelessége a rendőrség felé jelezni, de ebben az esetben azt hiszem, kicsit túlspilázta a dolgot.
2009. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Eleve minek kell mesélni neki? bemész megmondod mi kell és felírja. Ennyi lenne szerintem. Ja és te még irass egy nyugtatót is mellé. Nem egészséges idegeskedni.
2009. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
Amerikai rock sztàr?Mit keress itt ?Szerintem te csak beképzeled az egészet,vagy szeretsz àlmodozni,vagy provokàcio....A doki miért ne làthatta volna az amerikai rocksztàr baràtodat?Ki elött bukott volna le?Vagy megtàmadta volna a hatalmas rajongoi tàbor???????Testörök nem voltak?
2009. nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Ez akkora kamu mint a ház... álmodozz csak kislány:D:D
2009. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Mosolyogva mentél be? Azért nem semmi... szexelsz gumi nélkül, hagyod, hogy beléd élvezzen a barátod. Aztán mosolyogva elmész az orvoshoz, 72 órás tablettát iratni, mintha csak a sarki boltba mennél rágóért. Éljen a felelősségtudat!:D Lehet lepontozni..
2009. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

16:41: pont az, hogy nem voltam csapzott meg tépett ruhában


16:51: próbálj a lénylegre koncentrálni. Más orvos is így viselkedik? Egy nő nem mehet be egyedül tabletáért?

2009. nov. 16. 16:55
 8/32 A kérdező kommentje:
16:52: gumi nélkül kezdtük el, utána már gondoltam mindegy...
2009. nov. 16. 16:55
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Aha, rocksztár. Én meg űrhajós vagyok.
2009. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én meg külföldi futballistafeleség. nevet nem mondok, még ha a fejetek tetejére álltok se, beeeeeeeeee:P
2009. nov. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!