Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudjuk mi legyen :S Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudjuk mi legyen :S Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szóval a gondom az hogy a barátommal le szeretnénk feküdni de teljesen tanácstalanok vagyunk a védekezést illetően. Először úgy volt hogy tablettát fogok szedni de félünk hogy esetleg ebből a későbbiekben bajok lesznek. Mármint valamilyen betegség, vagy esetleg majd ha jön a babavárás...:S

Aztán jött az hogy akkor legyen gumi. De ennél meg félünk hogy kilyukad és hiába veszek be esemény utáni tablettát mert mi van ha nem hat?!

Ti mit gondoltok?

Vagy esetleg gumi + hüvelykúp ? (de itt meg az a baj hogy ha a hüvelykúp önmagában nem hat, akkor ha kilyukad a gumi, elvileg akkor sem...vagy én gondolom rosszul?)

Előre is köszi a válaszokat!

15/L


2009. nov. 15. 22:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De akkor a tablettát ti se ajánljátok? Inkább a gumi?
2009. nov. 15. 22:32
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Kegyetlen milyen körülményes vagy. Miért csinálod?

Szerintem ne olvass több kérdést és választ ezen az oldalon csak csináld a barátoddal amit kell. Így már soha nem fogod élvezni a szexet. Gratulálok a komplexusos apáca válaszolók egy újabb lány örömét tették tönkre talán egy életre.

2009. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Nekem bevált a tabletta. gumiba nem érzed úgy a partnered. Ha a gumis vagy az anélküli szexet kéne választanom az utóbbit választanám. Ha normálisan szeded nem lehet belőle gond. Nem a legolcsóbb és 3 havonta dokihoz kell menni. A gumi meg egyépként kiszakdt már nálam úgyh nem ajánlom, nem is egyszer és hangsúlyozom minőségi volt! Az eseményiutánival meg ne dobálozzunk


1. a szervezetre ható iszonyú nagy dozisú hormon maradandó károkat is okozhat ha többször kerül a szervezetbe (egyszerre 1 nagy adag)


2.Nem elhanyagolható az ára sem aszem 5000 vagy 6000 HUF

2009. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A gumi egyszer esetleg kiszakadhat, de tudod te menynit tesztelik előtte? Hány próbán megy végig?

15 évesen meg ne akarj már tablettát szedni!!! A hormonrendszered még ki sem alakult, hova akarod hormonozni magad?! Istenem...mikor statisztikák szerint a gumi a legbiztonságosabb! A tablettánál meg figyelned kell, hogy ne szedj antibiotikumot, se antibiotikum hatású gyógyszert, ne hányj, ne legyen hasmenésed, egyidőben vedd be stb...ráadásul szerinted ha 25 évesen mondjuk szeretnél babát akkor mennyi próbálkozás után jön majd össze, ha már 10 éve szeded??! Mellesleg hízhatsz tőle, stb. Még egyszer mondom, nincs még kifejlődve a hormonrendszered, belekavarsz a hormonháztartásodba.

Én is tablettát szedek, de már 21 éves vagyok. 1 éve kezdtem. És egyáltalán...az a világ ahol 15 évesek már szexelnek....pff, miért nem elég a petting..aztán a pasi majd otthagy és bánod, hogy nem az igazival veszítetted el. Ha enynire parázol, egyáltalán nem vagy kész.

2009. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egy 15 évesnek senki ne ajánlja a tablettát, esemény utánit meg pláne ne.

Túl problémázod. A gumi elég, de ha mindketten tanácstalanok vagytok, akkor menjetek el moziba, fagyizni, sétálgatni vagy nézzétek meg a Bambit. Éretlenek vagytok még ehhez; agyban és testben egyaránt.

2009. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha ennyire parázol még nem vagy kész rá.

Most azt hiszed, hogy akarod, de nem fogod élvezni, mert parázni fogsz, hogy jajjj a gumi nem szakadt-e még ki, jajj a kúp hatásos, stb

Majd ha már nem parázol, akkor veszítsd el.

2009. nov. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én 3 éve járok a párommal, és ez alatt az idő alatt egyszer adódott ilyen probléma. Az esemény utáni az pont elég lesz, hidd el hatni fog.


Csak óvatosan!

2009. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó! Most megnyugodtam :D Köszi = )

2009. nov. 19. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!