Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudjuk mi legyen :S Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudjuk mi legyen :S Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szóval a gondom az hogy a barátommal le szeretnénk feküdni de teljesen tanácstalanok vagyunk a védekezést illetően. Először úgy volt hogy tablettát fogok szedni de félünk hogy esetleg ebből a későbbiekben bajok lesznek. Mármint valamilyen betegség, vagy esetleg majd ha jön a babavárás...:S

Aztán jött az hogy akkor legyen gumi. De ennél meg félünk hogy kilyukad és hiába veszek be esemény utáni tablettát mert mi van ha nem hat?!

Ti mit gondoltok?

Vagy esetleg gumi + hüvelykúp ? (de itt meg az a baj hogy ha a hüvelykúp önmagában nem hat, akkor ha kilyukad a gumi, elvileg akkor sem...vagy én gondolom rosszul?)

Előre is köszi a válaszokat!

15/L


2009. nov. 15. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Dugjon s.ggbe!
2009. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kössz az értelmes választ -.-"
2009. nov. 15. 22:14
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja és lemaradt hogy tudom hogy ha rendeltetésszerűen használjuk a gumit akkor elvileg nem szakad ki. De én akkor is félek és szeretnék biztosra menni :S
2009. nov. 15. 22:15
 4/18 anonim ***** válasza:
bmeg a gumi 100 ból egyszer szakad ki most nemtom min izgulsz. ha kiszakad veszel egy esemény utánit. vagy húzzon két gumit :D vagy szakitsátok meg a kúrást még magömlés elött
2009. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Gumi. A barátod használja normálisan. 7 évig védekeztem vele, soha nem szakadt ki. Hüvelykúppal na használjátok. Annyira túlparázod, hogy az hihetetlen. Nem vagy még kész rá.
2009. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy tulsagosan stresszeled magadat... !
2009. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22:16 os választ olvasd el néhányszor. Ott az igazság!
2009. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
az hogy a gumi nem szakad ki, tökéltesen megfelel. ti még éretlenek vagytok a szexre, halasszátoka dolgot.
2009. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Itt nem te akarsz szexet, hanem a pasid. Egyértelmű, hogy csak egy zavart kislány vagy, aki még messze nem áll készen a szexre, de a pasidért belemész, hogy ne hagyjon el.

Teljesen tipikus jelenségről van szó, a felek 0 edukáció nélkül kezdenek bele a szexuális életbe, fel sem fogják a helyzet komolyságát. Amikor persze megtörténik a baj(nem kívánt terhesség a helytelen védekezés miatt, nemi betegségek), akkor sírnak.

Ha semmit sem tudsz a szexről, a védekezési módszerek mechanizmusáról, és ennyire be vagy parázva a következményektől, akkor minek sietteted? Egyébként a legtöbb pszichológiai betegség és gátlás(frigiditás, vaginizmus) is ekkor alakul ki, hiszen a lány fél a szextől vagy következmányeitől, de mégis belemegy, rendszerint külső hatásra.

Amíg az ember nem érzi magát 100%-ban késznek és nem tud mindent a témáról, nem érdemes belekezdeni.

2009. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tudom hogy túlparázom :S

De ez nem azért van mert erőlteti...épp elenkezőleg...ő meg mondta hogy akár éveket is vár rám...ahogy én akarom...

És tájékozatlan se vagyok, csak épp sajna én MINDIG MINDENT túlparázok :S ahogy most ezt is...pedig tudom hogy nem kéne...

Ja és köszi a válaszokat!

2009. nov. 15. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!