Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség! Légyszi! Bekaptam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Légyszi! Bekaptam a legyet?

Figyelt kérdés
Vasárnap voltam együtt a barátommal utoljára, és tegnap(Kedden) este nem vettem be a fog.gátló tabimat este 10kor ahogy kellett volna és ma (szerdán) észrevettem d.u. 4kor és bevettem, most, 10kor meg a mait... egyébként ma van a 6. nap menzesz után. 17/L Szerintetek? Kössz!
2009. nov. 11. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, a gyógyszer véd. De legközelebb, ha nem tudod pótolni 12 órán belól a kimaradt szemet, akkor inkább hagyd ki, ez van a tájékoztatóban is, legalábbis a legtöbb gyógyszernél igy van.
2009. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bizony, és le is fogsz petézni...


Viccet félretéve nem valószínű, hogy terhes vagy, de ha ennyire rendszertelenül szeded a tablettát, akkor egyrészt nagyon megnő az esélye, hogy terhes leszel, másrészt a szervezetedet is kicsinálod. Biztos, hogy számodra a tabletta a megfelelő megoldás?

A következő levél megkezdéséig egyébként más módszerrel is védekeznetek kell majd.

2009. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez egyébként biztos? Szakértővel akadt dolgom személyedben?:)
2009. nov. 11. 22:46
 4/6 A kérdező kommentje:
2. kommentelőnek: nem rendszertelenül szedem, és persze, innentől egy hétig min. gumival
2009. nov. 11. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj.

Az előző válaszoló meg nem szakértő, csak a használati utasítást olvassa, ahogy én is tettem. 12 órát lehet késni, ha többet késel, máshogy is kell védekezni egy hétig ha jól emlékszem, de benne van a használati utasításban.

2009. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy klasszikus kérdés !!! XD
2009. nov. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!