Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késhet? Segitség!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késhet? Segitség!

Figyelt kérdés
ma délben kellet volna megjönnie... de eddig még nemjeletkezett mindig pontosan szokott megjönni. igaz a mult reggel jött meg de amugy amiota szedem a gyogyszert (1éve) sose késett pontosan szedem a fogamzásgátlót. a baratom sose megy el bennem. miért késhet? félek.... :SS
2011. aug. 6. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
stressz, időjárás blabla blabla...
2011. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
helyesírási szótárba megtalálod rá a választ
2011. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer velem is volt így, gyógyszerszedéskor mindig pontban vasárnap délelőtt jött meg. De volt egy hónap amikor csak hétfő este. Hogy miért, nem tudom, de szerintem ne parázz, nincs baj.
2011. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz akkor miért és mitől aggódsz? A fogamzásgátlót "rendes" együttlétekre találták ki... tehát nem megszakításos együttlétre!! Ha rendesen szedted nem szedtél semmit ami befolyásolhatná a hatását..vagy nem hánytál, nem ment a hasad... semmi ok az aggodalomra..:)
2011. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Probálok nem ráparázni, de nagyon ideges típus vagyok,pedig csak rontok a helyzeten:SS


A helyesírási szótárban pedig aztis megtalálod, hogy a mondatokat nagybetüvel kezdjük és pontal fejezzük be, de szerintem ittnem a helyesirson van alényeg tudok helyesen is ha kel...

2011. aug. 6. 21:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött:))) felesleges volt az aggodalom :))
2011. aug. 7. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!