Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hete 72 órás tablettára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete 72 órás tablettára lett volna szükségem, meglepően lekezelően bántak velem, ahogy kiderült, mit szeretnék. Más is járt így?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok a párommal, most fordult elő először, hogy elfelejtettem a tablettát (kettőt is, miért is ne), így jobbnak láttam beszerezni egy 72 órás tablettát. Az első kórháznál, ahová telefonáltam azt mondta a hölgy, hogy előtte komplett rákszűrést kell csinálniuk, ez 3 nap múlva lehetséges, menjek be akkor. A munkahelyemhez tartozó nőgyógyászaton 4 nappal később tudtak volna fogadni. Végül egy másik kórházban be tudtam menni az ügyeletre. Ami meglepett, hogy onnantól kezdve, hogy elmondtam, mire van szükségem, lekezelően beszéltek velem, mintha egy felelőtlen tizenéves lennék (25 vagyok), a betegfelvételis meg is jegyezte, hogy "nem utólag kéne gondolkodni". Egy gyakornok doktornőhöz jutottam be végül, aki talán fejben összekeverte a szituációt azzal a résszel, ahol abortuszról kell lebeszélnie valakit, arra koncentrált: miért nem illene most egy kisbaba az életünkbe, miért érzem úgy, hogy nem akarom bevállalni... A tablettáról hiába kérdeztem, nem adott felvilágosítást, csak annyit mondott, ha akarom, felírja, ha akarom beveszem, ha nem akarom, akkor pedig nem. Nem csinálnám ezt még egyszer végig, megalázó volt az egész, az asszisztensnők stílusa különösen. Ezután választottam egy magándokit a kórházban... és csodálatos módon a hölgyek, akik 2 héttel korábban megjegyzéseket tettek, most udvariasak voltak és mosolygósak. Nektek is van hasonló tapasztalatotok? Tényleg én voltam a felelőtlen liba, ahogy éreztették? :-(
2013. okt. 15. 07:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Magándokik a legjobbak ennyi..
2013. okt. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!